Noriu, kad mirtum

Noriu, kad mirtum

Internetu:
10,58€
Knygyne:
12,45€

Apie

Jeigu jam nelemta būti su ja, tai nelemta ir niekam kitam... Virtualiai užsimezgęs romanas virsta košmarišku apsėdimu... Vieniša raudonplaukė, kuriai dvidešimt devyneri, o širdyje vis dar rusena meilė, laukia, ka...
Leidykla: Jotema
Autorius Peter James

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 978995513685

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Noriu, kad mirtum “ aprašymas

Noriu, kad mirtum

Jeigu jam nelemta būti su ja, tai nelemta ir niekam kitam... Virtualiai užsimezgęs romanas virsta košmarišku apsėdimu... Vieniša raudonplaukė, kuriai dvidešimt devyneri, o širdyje vis dar rusena meilė, laukia, kas pakurstys ugnelę. Galime kartu praleisti laiką, draugauti, o galbūt — kas žino? — nuveiksime ir ką nors daugiau? Socialinio tinklo svetainėje susipažinusi su dailiu, žaviu ir turtingu vyru Braisu Laurentu, Redė Vestvud akimirksniu juo susižavi. Tačiau, įsimylėjimui peraugus į meilę, ima ryškėti tiesa apie jo praeitį ir tamsiąją asmenybės pusę. Visa tai, ką jis anksčiau Redei buvo pasakojęs apie save, paaiškėja esanti melų virtinė, o jos susižavėjimas juo palaipsniui virsta siaubu. Nepraėjus metams, Redė, saugoma policijos, išvaro jį iš savo buto ir gyvenimo. Deja, jos košmaras tik prasideda. Braisas, apsėstas minties apie ją, trokšta sunaikinti viską ir visus, kas tik jai brangu, o galiausiai ir ją pačią... Atsiliepimai Dar vienas įmantrus, sudėtingas ir informatyvus fragmentas, iliustruojantis Braitono policijos darbą... Jis rūpestingai gilinasi į aprašomą dalyką. Pastangas atperka rezultatas — aukštos kokybės kriminalinis romanas. * Literary Review Peterį Jamesą ir jo romanus apie Rojų Greisą lydi sėkmė... autentiškas, informatyvus ir prikaustantis dėmesį pasakojimas.

* Daily Express Vienas produktyviausių kriminalinių romanų meistrų, Peteris Jamesas, grįžta, dovanodamas dar vieną puikų trilerį su visais detektyvinio žanro elementais: greitas veiksmas, painus siužetas ir krūpčioti verčiančios išsamios detalės... * Shortlist Peteris James’as yra vienas geriausių britų kriminalinių romanų autorių.

* Lee Child James’as rašo vis geriau ir geriau, todėl yra vertas pasisekimo, kurį jam pelnė ši aukščiausios klasės knygų serija. * Independent on Sunday Nepaprastai įspūdinga knyga iš įspūdingos knygų serijos. Peteris gerai nusimano, kaip nebūtus dalykus pateikti už gryną pinigą. * Sunday Express Įtemptas siužetas persipina su subtiliu humoru... Jamesas demonstruoja puikią formą.

* The Times Vienas iš lengviausiai skaitomų kriminalinių romanų autorių, Peteris Jamesas, rašydamas tokią turiningą knygą apie Braitono detektyvą Rojų Greisą, regis, pakeitė savo rašymo manierą. * Daily Mail Jamesas išsiskiria savo ypatingu dėmesiu detalėms ir autentišku policijos procesinių veiksmų vaizdavimu. * Daily Mirror Peterio Jameso kriminalinis romanas kaip visuomet yra intriguojantis ir detalus — būsite sužavėti!

* OK! Disponuodami tokiu dideliu informacijos kiekiu, kuris sutalpintas šiame nepaprastai intriguojančiame pasakojime, jo autorius ir pagrindinis veikėjas tampa tikrais žonglieriais. ... Peteris Jamesas, išleidęs naują knygą, vėl džiugina temos ir stiliaus naujumu. * We Love This Book

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai