Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Nuotakos suknelė

Nuotakos suknelė

8,60€
Knygyne:
12,65€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Rachel Hauck
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 382
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 9789955293514

Knygos „Nuotakos suknelė “ aprašymas

Šarlotė yra madingo vestuvinių suknelių salono Birmingame savininkė. Rengti nuotakas didžiajai gyvenimo dienai – jos pašaukimas ir aistra. Tačiau kodėl ji niekaip nesusiranda tobulos suknelės, nors artėja jos pačios vestuvių diena? Kodėl jai kyla abejonių, ar tekėti už Timo? Tada Šarlotė aukcione įsigyja seną skrynią, o joje randa vintažinę suknelę. Ši atrodo kaip nauja. Bet iš kur ji atsirado? Kas ją vilkėjo? Kas užvirino skrynios užraktą ir į mažą šilkinį kapšelį įkišo kariškus žetonus? Kas rūsyje paliko skrynią dešimtmetei mergaitei? Ir kas tas paslaptingasis vyras violetine kaklaskare, tvirtinantis, kad suknelė buvusi „atpirkta“? Šarlotė leidžiasi suknelės pėdsakais, mėgindama atsekti jos istoriją ir rasti nuotaką, kuriai ši tobulai tiktų. Iš pradžių tos paieškos tiesiog padeda užsimiršti, pačios meilei byrant į šipulius. Tačiau viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Šarlotė susipažįsta su moterimis, vilkėjusiomis suknelę. 1912-aisiais ją apsivilko Emilė. 1939-aisiais – Merė Greisė. 1968-aisiais – Hilarė. Kiekvienos moters istorija pažymėta lūkesčių, skausmo ir lemties. Kiekviena iš jų gali pasidalyti nepakartojama patirtimi. Nes gražios šimtametės suknelės gijose įaustas pasakojimas apie Šarlotės paveldą, drąsos ir tikėjimo galią, tikrosios meilės grožį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti