Pasveikti nuo tėvų alkoholikų. Pokalbiai psichoanalitiko kabinete

10,85€
15,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094793707

Knygos „Pasveikti nuo tėvų alkoholikų. Pokalbiai psichoanalitiko kabinete“ aprašymas

„Pasveikti nuo tėvų alkoholikų“ man atrodo labai vertinga knyga, nes suteikia skaitytojams viltį, kad įvairios bėdos gali būti koreguojamos. Kai suaugę alkoholikų vaikai įsisąmonina, kas jiems atsitiko, ir supranta, kad vaikystėje buvo priklausomi nuo tėvų ir negalėjo nieko pakeisti, – jie pradeda sveikti.“

Eugenijus Laurinaitis, gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, Vilniaus universiteto docentas, Europos psichoterapijos asociacijos generalinis sekretorius

Knyga „Pasveikti nuo tėvų alkoholikų“ skiriama visiems, augusiems alkoholiu piktnaudžiavusių tėvų ar kitose nedarniose šeimose, todėl šiandien:

- patiriantiems kaustantį nerimą;

- nemokantiems savęs mylėti;

- turintiems polinkį į darboholizmą;

- jaučiantiems vidinę tuštumą;

- priklausomiems nuo savo partnerių;

- norintiems kontroliuoti kitus;

- nuodijantiems organizmą persivalgymu. 

Pasitelkus gydomuosius psichoanalizės metodus, knygoje ieškoma atsakymų, kaip nugalėti vidinį kritiką, įgyti psichologinį atsparumą, atrasti seksualinį tapatumą ar įveikti priklausomybę nuo greitųjų angliavandenių ir cukraus.

Vertingos įžvalgos leis sužinoti, kaip disfunkcinė šeima ir trauminės patirtys paliečia kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą: nuo santykių su vyrais iki emocinio valgymo ir santykio su darbu. Knygoje taip pat rasite tikrus pasakojimus, kurie padės suprasti – artimųjų alkoholizmas nėra tai, dėl ko turėtume savęs gailėti ar save menkinti. 

Kaip išmokti gyventi su suaugusio alkoholikų vaiko etikete? Pirmas žingsnis – pripažinti, o tuomet išdrįsti ieškoti pagalbos. 

Net jei ir nesusidūrėte su alkoholizmu artimoje aplinkoje, šią knygą vertėtų perskaityti kiekvienam, patyrusiam nedarną šeimoje, ir suprasti, kad ir iš pažiūros tvarkingose šeimose užaugę vaikai taip pat gali kęsti tėvų žeminimus ir nemeilę. Deja, tačiau tobulų tėvų nebūna.

Žurnalistė Gintarė Jankauskienė jautriai pasakoja žmonių, užaugusių nedarniose šeimose, istorijas, atskleisdama jų drąsą keistis ir suprasti savo elgesio priežastis bei nupasakodama sveikimo kelyje kylančius iššūkius. Psichoanalitikė Agnė Kirvaitienė ne tik profesionaliai komentuoja dešimt knygos istorijų ir pateikia būdų, kaip spręsti įvairias gyvenimo problemas, bet ir atskleidžia, kas iš tiesų glūdi už psichiką varginančių įkyrių simptomų.

Agnė Kirvaitienė – gydytoja psichiatrė-psichoanalitikė, nuo 2006 m. dirba savo įkurtame Vilniaus psichoterapijos centre. Be individualių konsultacijų, jau 10 m. veda psichoterapines grupes.

Gintarė Jankauskienė – knygų apie sėkmingą nevaisingų šeimų patirtį „Kai atgimsta viltis“ (2016) ir nerimo sutrikimų gydymą „Panikos priepuoliai“ (2018) autorė. Kauno kolegijos Medicinos fakultete studijuoja socialinį darbą ir dirba laisvai samdoma žurnaliste. Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti