Pelėdžiuko sapnas

14,41€
16,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Žara
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9789986343721

„Pelėdžiuko sapnas“ aprašymas

Naujasis lietuvių poetės Janinos Degutytės pasakų rinkinio „Pelėdžiuko sapnas“ leidimas, kuris privalo atsidurti kiekvieno mažojo skaitytojo rankose. 

Nuostabios iliustracijos, poetiška kalba ir vaizdingos istorijos pakvies į nepaprastą pasakų šalį, iš kurios nesinorės ištrūkti. Janina Degutytė kaip niekas kitas suprato, kad pasaka – tai ne tik pamokslų kratinys ir stebuklingų galių turintys veikėjai. Nors pasaka yra ugdomojo ir didaktinio pobūdžio literatūra, ji yra vertinga tik tuomet, kai sužadinama skaitytojo vaizduotė, leidžiama įsijausti į žodžio žaismą ir meniškumą, o tai poetė geba pasiekti per subtilų lyrizmą ir sodžių metaforų įvairovę. Šiose pasakose juntamas švelnumas, tyrumas ir lengvas rūpestingumas kiekviena siela.

Ne veltui šis pasakų rinkinys yra palankiai įvertintas literatūros kritikų kaip puikus pasirinkimas mažojo skaitytojo bibliotekai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti