Perdegimo sindromas: gebėjimo duoti liga

Perdegimo sindromas: gebėjimo duoti liga

Internetu:
11,82€
Knygyne:
13,90€

Apie

Ar pažįstate žmogų, kuris anksčiau degė entuziazmu dirbti, padėti kitiems, tačiau vieną dieną tapo abejingas, apatiškas...užgesęs? Tai vienas svarbiausių perdegimo sindromo požymių, tačiau atpažinti ir pripažinti profesinį perdegimą gali bū...
Autorius Pascal Ide

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Magnificat leidiniai
  • ISBN 978609819707

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Perdegimo sindromas: gebėjimo duoti liga“ aprašymas

Perdegimo sindromas: gebėjimo duoti liga

Ar pažįstate žmogų, kuris anksčiau degė entuziazmu dirbti, padėti kitiems, tačiau vieną dieną tapo abejingas, apatiškas...užgesęs? Tai vienas svarbiausių perdegimo sindromo požymių, tačiau atpažinti ir pripažinti profesinį perdegimą gali būti labai sudėtinga. Dažnai susirūpiname tik tada, kai nebegalime atsikratyti nerimo, ima trūkti jėgų, nuolat jaučiamės pavargę ir neišsimiegoję, erzina aplinkiniai, darbas, o gyvenimas atrodo beprasmis. Tačiau vis dar nežinome, kas mums atsitiko ir kur ieškoti pagalbos.
Ši knyga yra pirmoji lietuviškai apie perdegimo sindromą. Joje analizuojamos šio reiškinio priežastys ir simptomai bei pateikiami prevencijos būdai. Autorius ne tik paaiškina, kaip suprasti ir atpažinti perdegimo sindromą. Bet ir duoda praktinių patarimų, kaip jo išvengti ar pasveikti susirgus. Juk svarbiausia išmokti valdyti savo produktyvumą, ilsėtis, pripažinti savo silpnumą ir rasti laiko sau.
Pascal’is Ide’as – gydytojas, kunigas, filosofijos ir teologijos mokslų daktaras. Knygoje jis talentingai sujungia mokslinius tyrimus su paprastų žmonių, sirgusių perdegimo sindromu, liudijimais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai