Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Petriuko anekdotai

Petriuko anekdotai

Internetu:
10,92€
Knygyne:
12,85€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Foto Sąjūdis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 47
  • ISBN 9786099531755

Knygos „Petriuko anekdotai“ aprašymas

Gerbiamas skaitytojau, prieš Jus – nedidžkė anekdotų knygelė. Vaikams! Turbūt sutiksite, kad anekdotai dažniausiai skiriami suaugusiesiems. Tad šia knygute siekiame atitaisyti „skriaudą“, kad, ginkDie, vaikai nebūtų nuskriausti humoro srityje . Lenk medį – oi, juokink liaudį – kol jaunas .

Į šią knygelę sudėti linksmi, nuotaikingi pasakojimai, atsitikimai, kurie ir vadinami anekdotais. Taip pat – fantastiški piešiniai. Sakoma, kad knygoje pirmiausia „perskaitomi“ piešiniai. Knyga vaikams – ypatingas žanras, kuriame dalyvauja ir persipina dvi „termosferos“ – tekstas ir iliustracijos. Tad susipažinkim su autoriais:

Anekdotus surinko, surašė ar perrašė (moksliškiau sakoma – adaptavo) toks Gintaras Kaltenis, populiarios kelioninių detektyvinių knygų serialo „Pikselio kelionės“ autorius. Jis, žinoma žinoma (2 kartus) mėgsta humorą. Tiesa, kartais, kaip ir pradinukas Petriukas, gal ir ne visai vietoje, bet nieko tokio – dar jaunas, pasitaisys. Be to, jis mėgsta žirgus ir keliones. Ir, akivaizdu, rašinėti knygas vaikams. 

Knygų herojų portretus ir piešinius sukūrė viena geriausių Lietuvos iliustratorių ir animatorių Rita Anskaitienė. Leiskime sau pacituoti garsų literatūros kritiką Joną Knygių: „Ritos iliustracijos pilnos žavesio, gilumos, plastikos, realios gyvasties ir vitališkumo. Dailininkės iliustracijų detalumas, kruopštumas ir išraiškos menas tiesiog stebina. Meilė detalėms, judesio pajauta, linijos plastika – tai profesiniai įgūdžiai, atėję iš didžiosios animacijos. Knyga sėkminga tuomet, kai iliustracijos papildo autoriaus tekstą, koreliuoja su juo, o ne gyvena atskirą gyvenimą, kaip dažnai mėgsta Lietuvos iliustratoriai. Knygų serialo „Pikselio kelionės“  piešiniai priverčia neatsitraukiant sekti knygos herojų pėdomis, puslapis po puslapio žavėtis su begaliniu dėmesiu atrinktomis spalvingomis scenomis ar herojų paveikslais. Nepriekaištingai nupieštos iliustracijos keleriopai didina knygos teksto suvokimo pojūtį, o pačią knygą verčia beveik animaciniu projektu.“

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti