Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pradėk nuo savęs

Pradėk nuo savęs

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090136966

Knygos „Pradėk nuo savęs“ aprašymas

SEAL specialiosios paskirties būrio, išsiųsto į žiauriausią mūšio lauką Irake, laukė iš pirmo žvilgsnio neįmanoma misija: padėti JAV pajėgoms apsaugoti Ramadi, miestą, kuris laikytas beveik prarastu. Įspūdinguose pasakojimuose iš pirmų lūpų apie didvyriškumą, tragiškas netektis ir sunkiai iškovotas pergales SEAL laikinajame taktiniame dalinyje „Pasiutėlis“ Jocko Willink ir Leif Babin sužinojo, kad vadovavimas – visais lygmenimis – yra svarbiausias veiksnys, lemiantis komandos sėkmę ar nesėkmę.

 

J. Willinkas ir L. Babinas grįžo namo iš misijos ir pradėjo SEAL vadovavimo mokymus, kurie padėjo suformuoti naują lyderių kartą. Pasitraukę iš SEAL komandų, jie įkūrė bendrovę „Echelon Front“, kuri tų pačių lyderystės principų moko įmones ir organizacijas. L. Babinas ir J. Willinkas padėjo daugybei klientų įvairiose pramonės šakose – nuo perspektyvių pradedančiųjų iki „Fortune 500“ sąrašo įmonių – sukurti savo aukštos kokybės komandas ir dominuoti mūšio laukuose.

 

Dabar, išsamiai analizuodama mąstyseną ir principus, leidžiančius SEAL padaliniams įvykdyti sudėtingiausias misijas mūšyje, „Pradėk nuo savęs“ parodo, kaip juos pritaikyti bet kuriai komandai, šeimai ar organizacijai. Kiekviename skyriuje daugiausia dėmesio skiriama konkrečiai temai, paaiškinant, kas tai yra, kodėl šie dalykai svarbūs ir kaip juos taikyti bet kurioje vadovavimo reikalaujančioje aplinkoje. Įtraukiantis pasakojimas su galingais nurodymais iš esmės keičia verslo valdymą ir meta iššūkį lyderiams, kad jie įgyvendintų savo pagrindinį tikslą: vadovautų ir nugalėtų.

 

Leifas Babinas – nusipelnęs JAV Laivyno SEAL karininkas, baigęs JAV Laivyno akademiją ir Laivyne ištarnavęs 13 metų. Per mūšį dėl Ramadi vadovaudamas 3-iosios SEAL komandos laikinojo taktinio dalinio „Pasiutėlis“ būriui jis planavo stambias kovines operacijas, kurios padėjo įvesti tvarką smurto ir karo nuniokotame mieste. L. Babinas buvo įvertintas „Sidabrinės žvaigždės“ ir dviem „Bronzinės žvaigždės“ medaliais, pelnė „Purpurinės širdies“ apdovanojimą.

 

Jockas Willinkas – pasižymėjęs JAV Laivyno SEAL karininkas, šiose komandose praleidęs 20 metų. Jis vadovavo laikinajam 3-iosios SEAL komandos taktiniam daliniui „Pasiutėlis“ per mūšį dėl Ramadi, prižiūrėjo SEAL operacijas, padėjusias JAV Sausumos pajėgų 1-osios šarvuotosios divizijos „Pirmi pasiruošę“ brigadai įvesti tvarką mieste. Per savo karjerą J. Willinkas buvo apdovanotas „Sidabrinės žvaigždės“ ir „Bronzinės žvaigždės“ medaliais, daugybe kitų asmeninių ir dalinio apdovanojimų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti