Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Raktas į išsigelbėjimą (SR 2021 01-04)

Raktas į išsigelbėjimą (SR 2021 01-04)

Internetu:
2,85€
Knygyne:
3,35€

Apie

Jam reikia įpėdinio.Ji jam suteiks daug daugiau ...Randų subjauroto magnato Alekso Santoso dvaras Graikijos saloje – tikra tvirtovė, sauganti pašaliečius nuo jo sieloje tūnančios tamsos. Norėdamas išlaikyti verslą savo rankose, Aleks...
Autorius Kate Hewitt

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 192
  • ISBN 9786090306680

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Raktas į išsigelbėjimą (SR 2021 01-04)“ aprašymas

Jam reikia įpėdinio.

Ji jam suteiks daug daugiau ...

Randų subjauroto magnato Alekso Santoso dvaras Graikijos saloje – tikra tvirtovė, sauganti pašaliečius nuo jo sieloje tūnančios tamsos. Norėdamas išlaikyti verslą savo rankose, Aleksas nusprendžia vesti, o tapti jo žmona pasiūlo savo gailiaširdei namų tvarkytojai Milei. Mergina priima pasiūlymą. Pačią pirmąją jų naktį netikėtai įsiplieskia liepsna, o jos pasekmės priverčia Aleksą iš naujo įvertinti skausmingą praeitį... Ar Milė ir dar negimęs jo kūdikis išgelbės Aleksą? 

Ištrūkite į Graikijos salas kartu su šiai pora, susituokusia dėl naudos.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai