Rinkinys. Princesės. (4 knygos, lagaminėlis su rankenėle)

Rinkinys. Princesės. (4 knygos, lagaminėlis su rankenėle)

Internetu:
10,41€
Knygyne:
12,25€

Apie

4-6 metų amžiaus vaikams skirtą rinkinį sudaro 4 knygelės: PASAKOS APIE PRINCESES su lipdukais: čia vaikai ras trumpai atpasakotas 4 populiarias pasakas ir galės priklijuoti per 50 lipdukų! Spalvinimo knyga SPALVINGOS PRINCESĖS: čia vaikai galės nusp...
Leidykla: Presvika

Informacija

  • Metai 2017
  • Leidykla Presvika
  • ISBN 978995522876

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rinkinys. Princesės. (4 knygos, lagaminėlis su rankenėle)

4-6 metų amžiaus vaikams skirtą rinkinį sudaro 4 knygelės: PASAKOS APIE PRINCESES su lipdukais: čia vaikai ras trumpai atpasakotas 4 populiarias pasakas ir galės priklijuoti per 50 lipdukų! Spalvinimo knyga SPALVINGOS PRINCESĖS: čia vaikai galės nuspalvinti pasakų princeses. Laisvalaikio knyga PRINCESIŲ ŽAIDIMAI: čia vaikai ras daugybę smagių užduočių ir galės ieškoti skirtumų, jungti taškus, žaisti domino ir pan. Knygelės pabaigoje pateikti užduočių atsakymai. Laisvalaikio knyga PRINCESIŲ PRAMOGOS: čia vaikai galės vaikštinėti labirintais, ieškoti nurodytų objektų, aptikti įsibrovėlius ir pan. Knygelės pabaigoje pateikti užduočių atsakymai. Visos 4 knygelės įdėtos į patrauklią rankinę. Linkime smagių akimirkų su princesėmis!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai