Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Robotukas

Robotukas

8,19€
Knygyne:
11,70€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094418396

Knygos „Robotukas“ aprašymas

Švedų rašytojas Martinas Widmarkas Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš knygų serijų vaikams „Sekliai Lasis ir Maja“ bei „Pabaisų agentė Nelė Rap“, o lenkų dailininkė Emilia Dziubak iliustravo daugelio pamėgtas paveikslėlių knygas „Apkabink mane“, „Mama, kur tu?“, „Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?“, „Šypsena varlytei“, „Būti tigru“, „Vanda ieško meilės“, „Šokolado diena“ bei spalvingus gamtos atlasus „Metai miške“ ir „Gyvūnų būstai“. Ne vieną skaitytoją pradžiugino bendri rašytojo ir dailininkės kūriniai „Ilga kelionė“, „Mažoji Smilgelė Laimės šalelėje“, „Atgijęs namas“, pasižymintys ypatingu teksto bei iliustracijų jautrumu.

Naujoji dueto paveikslėlių knyga „Robotukas“ taip pat išsiskiria meniškumu bei temos gilumu. Du broliai Rutgeris ir Valteris sukonstravo robotuką, tikėdamiesi, kad šis palengvins kasdienius darbus. Tačiau jie negalėjo numatyti, kad šaunusis namų pagalbininkas taip sparčiai tobulės ir ims reikalauti kur kas daugiau tvarkos, nei broliams patinka. Knyga suteiks progų visai šeimai ne kartą padiskutuoti netikėtomis temomis.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti