elakcija
Saldus Liūdesys. Kaip liūdesys ir ilgesys suteikia mums pilnatvės

Saldus Liūdesys. Kaip liūdesys ir ilgesys suteikia mums pilnatvės

12,74€
18,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Susan Cain
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786098210408

Knygos „Saldus Liūdesys. Kaip liūdesys ir ilgesys suteikia mums pilnatvės“ aprašymas

Liūdesys yra tavo supergalia. Savo naujajame šedevre bestselerio „TYLA“ autorė tyrinėja liūdesio galią, atskleisdama neteisingai suprastą psichinės sveikatos ir kūrybiškumo pusę, kartu pateikdama gaires, kaip susidoroti su sielvartu, siekiant gyventi visavertį gyvenimą. 

„SALDUS LIŪDESYS griebia tave už širdies ir nepaleidžia“ – BRENE BROWN, knygos „ Atlas of the Heart“ autorė

„Puikus vaistas nuo toksiško pozityvumo“ - ADAM GRANT, knygos „Think Again“ autorius.

VIENA GERIAUSIŲ 2022 METŲ KNYGŲ – „Oprah Daily“, „BookPage“

Kuo naudingas liūdesys? Ar jis galėtų būti išvis kuo nors naudingas?

Nuo mažens mus moko gėdytis savo ašarų, o tada visą likusį gyvenimą smerkti liūdesį. Harvarde atlikti tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 70 tūkst. žmonių, nustatyta, jog trečdalis mūsų teisiame save už „neigiamas“ emocijas, tokias kaip liūdesys ir sielvartas. „Teisiame ne tik save, bet ir žmones, kuriuos mylime, savo artimuosius – sutuoktinius, tėvus, vaikus, artimiausius draugus.

Ši knyga siūlo naujai pažvelgti į liūdesį – gali būti, kad šis jausmas suteikia išskirtinius įrankius gyventi empatišką, kūrybišką ir šviesų gyvenimą.

Ko gero, esate savęs klausę įvairių klausimų - kokie mano profesiniai tikslai, ar noriu turėti vaikų, ar jau laikas įsigyti nuosavus namus, ar tenkina esamas atlyginimas. O jei pažvelgtumėte giliau? Ar paklausėte savęs, ko labiausiai trokštate, kokia jūsų išskirtinė misija ir pašaukimas? Jei esate linkęs į melancholiją arba tokiu tapote dėl įvairių gyvenimo patirčių, ar kada pagalvojote, kad tai gali būti jūsų stiprybė? Ar susimąstėte, kokio skausmo nepavyksta atsikratyti, bet galėtų padėti kūrybinė veikla? Galbūt jaučiate prarają tarp to, kas esate, ir to, ką pasirinkote, norėdami užsidirbti pragyvenimui. Šis vidinis ilgesys siunčia daugybę ženklų, kuriuos atrasti galite šioje knygoje.

Prieš du tūkstančius metų Aristotelis klausė, kodėl didieji poetai, filosofai, menininkai ir politikai dažnai būna melancholiškos asmenybės. Melancholijoje glūdi kažkokia paslaptinga, įtraukianti jėga. Ji buvo artima ir Platonui, Charlesui Darwinui, Abrahamui Lincolnui, Maya’i Angelou, Nina’i Simone, Leonardui Cohenui... Bet kas tiksliai jiems visiems buvo būdinga?

Susan Cain daug metų analizavo šį klausimą, tirdama įvairių šimtmečių menininkų, rašytojų ir filosofų biografijas. Šios paieškos atvedė iki šiandieninės populiariosios psichologijos, mokslo ar net vadybos tyrinėtojų, kurie atrado unikalias melancholiškų verslo lyderių stipriąsias puses, kurias panaudoja sėkmingam darbui. Atlikus savo tyrimus, Susan Cain padarė išvadą, jog giluminis liūdesys nėra tik trumpalaikė emocija, kaip esame išmokę galvoti. Tai - tyli, bet galinga jėga ir tam tikra egzistencijos forma, kurioje slypi asmens autentiškumas ir stiprybės.

Ši knyga skirta melancholiškajai pusei, kuri artima kiekvienam žmogui – tai stiprus bėgančio laiko suvokimas ir keistas visa persmelkiantis giluminis džiaugsmas dėl pasaulio grožio. Išgirsite, kad ši melancholija gali išmokyti, kaip reaguoti į skausmą - jį priimant ir stengiantis paversti menu, kaip tai daro muzikantai, išskirtiniais sprendimais, kaip daro verslininkai, ar tiesiog bet kuo, kas padės naujai išgyventi esamą situaciją. Idėja skausmą paversti kūryba, transcendencija ir meile yra šios knygos esmė.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti