Saugok mano mergytę

17,71€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
25,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Charlene Carr
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9786090161258

Knygos „Saugok mano mergytę“ aprašymas

Dvi moterys. Vienas vaikas. Ir apmaudi klaida, sujaukusi gyvenimą. 

„Jautrus, įtempto siužeto, užuojauta herojams persunktas pasakojimas taip įsuka, kad negali atsitraukti.“ 

Ashley Audrain, New York Times bestselerio „Nuojauta“ autorė

Katrina, septynerius metus nesėkmingai mėginusi pastoti, pagaliau po pagalbinio apvaisinimo sulaukia stebuklo – pagimdo dukterį. Tačiau kodėl Rouzės oda blyški? Juk Katrina juodaodė?

Tesa taip ir nesulaukė laimingos pabaigos. Jai buvo atlikta pagalbinio apvaisinimo procedūra tuo pat metu kaip ir Katrinai, bet jos duktė Hana gimė negyva. Tesa išsiskiria su vyru, lieka be pinigų, dirba nemėgstamą, jos sugebėjimų neatitinkantį darbą. 

Prieš pirmąjį Rouzės gimtadienį, Katrina sulaukia skambučio iš vaisingumo klinikos: įvyko apmaudi klaida – dviejų moterų kiaušinėliai apvaisinant buvo sukeisti. 

Tobulas Katrinos gyvenimas ima byrėti. O Tesa  pagaliau pamato vilties spindulėlį. Nė viena moteris neketina nusileisti dėl Rouzės. Abi stoja į kovą dėl mergaitės globos, trokšdamos įrodyti, kad gali būti Rouzės mama.

Jaudinantis pasakojimas apie tai, ką reiškia būti motina, ir apie tai, kiek daug galime padaryti dėl mylimų žmonių. Romanas, paliečiantis motinystės, netekties, išdavystės temas ir keliantis moralinius klausimus, patiks Jodi Picoult, Celeste Ng,  Liane Moriarty gerbėjams.

„Charlene Carr įmeta mus į keblią situaciją ir priverčia kartu su savo  veikėjais žengti įtemptu emociniu lynu. Iki pat pabaigos – vis naujas posūkis, keičiantis tavo simpatijas. „Saugok mano mergytę“ – gražus ir atviras požiūris į tai, ką reiškia būti motina.“ 

Shelby Van Pelt, New York Times bestselerio „Itin protingos būtybės“ autorė. 

„Ką darytumėte, jei jūsų pagimdytas vaikas biologiškai – ne jūsų, ir kita motina nori jį susigrąžinti? Autorė kelia šį klausimą kvapą gniaužiančiame, dėmesį prikaustančiame romane „Saugok mano mergytę“. Charlene Carr sumaniai ir sąžiningai kuria pasakojimą apie motinystę, tapatybę ir šeimą. Kiekvienas siužeto vingis jaudins jus, versdamas užjausti tai Katriną, tai Tesą, dvi netobulas, bet tikras kaip ir mes visi herojes. Šis pasakojimas dar ilgai nepaleis jūsų ir užvertus paskutinį romano puslapį.“ 

Kerry Lons¬dale, Wall Street Journal bestselerio „Kas liko nutylėta“ autorė.

Charlene Carr visą gyvenimą mėgo įvairiausias istorijas. Paklususi savo aistrai, ji studijavo literatūrą Oksfordo universitete, gavo humanitarinių mokslų bakalauro ir magistro laipsnius. Ji dirbo laisvai samdoma žurnaliste, redaktore, vadovavo savo komunikacijos įmonei. Vėliau Charlene nusprendė, jog atėjo metas daryti tai, ko visada troško: rašyti romanus. Dabar ji gyvena Kanadoje, Naujosios Škotijos provincijoje, rašo romanus, susitikinėja su skaitytojais, augina linksmą ir energingą dukrytę. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti