Saulėtekis

Saulėtekis

Internetu:
7,86€
Knygyne:
9,25€

Apie

1972 metų vasarą Famagustos miestas Kipre buvo vienas prestižiškiausių Viduržemio jūros kurortų ir skendėjo sėkmės spinduliuose. Saloje dygo nauji viešbučiai, ir tūkstančiai turistų iš viso pasaulio čia plūdo pasilepinti saulė...
Leidykla: Jotema

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 352
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 978995513603

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Saulėtekis “ aprašymas

Saulėtekis

1972 metų vasarą Famagustos miestas Kipre buvo vienas prestižiškiausių Viduržemio jūros kurortų ir skendėjo sėkmės spinduliuose. Saloje dygo nauji viešbučiai, ir tūkstančiai turistų iš viso pasaulio čia plūdo pasilepinti saulės ir jūros teikiamais malonumais. Turtinga ir ambicinga verslininkų pora Savas ir Afroditė Papakostai rengiasi atidaryti vieną didžiausių ir įspūdingiausių viešbučių saloje. Viešbutyje, neišskiriant tautybės ir religijos, taikiai sutardami dirba ir Kipro graikai, ir turkai. Vis dėlto už žavingo klestinčio miesto fasado jaučiama besitvenkianti įtampa. Po graikų karinio perversmo saloje kilus chaosui ir įsiveržus Turkijos kariuomenei, keturiasdešimt tūkstančių žmonių yra priversti palikti savo namus ir bėgti nuo besiartinančios karinės grėsmės. Ištuštėjusio miesto dykynėje, atskirtos nuo viso išorinio pasaulio, telieka dvi — Georgiju ir Ozkanų — šeimos. Tai jų istorija.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai