Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Šis tas apie medūzas

Šis tas apie medūzas

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Ali Benjamin
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094418686

Knygos „Šis tas apie medūzas“ aprašymas

Ponia Turton sako, kad kai nutinka kažkas nepaaiškinamo, tai reiškia, kad pasiekėme žmogiškųjų žinių ribas. Tada ir prireikia mokslo pagalbos. Mokslas padeda rasti atsakymus, kurių niekas kitas negali pateikti.

Spėju, niekada nebuvai sutikusi ponios Turton.

Bet „kartais tiesiog taip atsitinka“ nieko nepaaiškina. Tai visai nėra moksliška. Bet ištisas savaites nežinojau nieko daugiau.

Iki pat tos akimirkos, kai stovėdama pirmojo aukšto ekspozicijoje per stiklą pažvelgiau į medūzą.


Siuzė nuo pat mažens turėjo tik vieną draugę – Franę. Jos kartu svajodavo, juokdavosi, žaisdavo, kurdavo ateities planus ir dalindavosi mintimis apie viską. Tačiau net ir gražiausios draugystės kartais nutrūksta. Siuzė nežino, kaip užpildyti slegiančią tuštumą, tad nustoja kalbėtis su žmonėmis ir kaip apsėsta ima domėtis medūzomis, nes galbūt būtent jos iš mergaitės atėmė Franę.

Tai jautri ir poetiška istorija apie dviejų mergaičių draugystę, netekties skausmą, klaidas, kurių neįmanoma ištaisyti, žodžių svarbą, tylos galią bei tai, koks įspūdingas ir pilnas stebuklų yra pasaulis, kai į jį įsiklausai ir įdėmiai įsižiūri.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti