Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Slapti Erškėtrožių kalvos žirgai

Slapti Erškėtrožių kalvos žirgai

Internetu:
13,98€
Knygyne:
16,85€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094417863

Knygos „Slapti Erškėtrožių kalvos žirgai“ aprašymas

Antrojo pasaulinio karo metais Erškėtrožių kalvos ligoninėje vaikai kovoja su kitu piktu priešu – džiova. Klastinga plaučių liga nepalaužia noro žaisti, kurti ir svajoti. Pagrindinė knygos veikėja Emalina ligoninės veidrodžiuose mato stebuklingus sparnuotus žirgus. Vienas jų – sužeistu sparnu, todėl negali parskristi namo. Emalina pasiryžta būtinai išgelbėti gražųjį gyvūną. Ar puikieji veidrodžių žirgai tikri, ar tik skaudžias traumas išgyvenusios mergaitės vaizduotės vaisius? 

Amerikiečių rašytoja Megan Shepherd labai mėgsta pasakojimus, užsienio kalbas ir keliones. Dvejus metus dirbo mažame Senegalo kaimelyje, kur sakytines liaudies pasakas vertė paveikslėlių knygomis, kad jas galėtų skaityti pradinės mokyklos vaikai. Ši patirtis įkvėpė M. Shepherd imti rašyti savo pačios kurtas istorijas. 

„Slapti Erškėtrožių kalvos žirgai“ 2018-aisiais buvo nominuota Karnegio medaliui ir susilaukė didelio kritikų bei skaitytojų dėmesio. Ją itin įspūdingais piešiniais papuošė australų dailininkas Levis Pinfoldas, Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš paveikslėlių knygos „Juodas šuo“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti