Smegenų gebėjimas gyti

16,49€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Norman Doidge
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094276071

„Smegenų gebėjimas gyti“ aprašymas

Pirmojoje knygoje „Save keičiančios smegenys“ (liet. 2012) Normanas Doidge’as supažindino skaitytojus su neuroplastiškumu – pačiu svarbiausiu smegenų tyrimo atradimu. 2015 m. pasirodė šios knygos tęsinys „Smegenų gebėjimas gyti“, vaizdžiai parodantis, kaip iš tiesų vyksta nuostabus neuroplastinio gijimo procesas. Autorius aprašo natūralius būdus, pažadinančius smegenų gebėjimą keistis ir leidžiančius išsiversti be sudėtingų operacijų ar vaistų. Pasakodamas jaudinančias ir stulbinančias tikras pasveikimo istorijas jis įrodo, kad paprastais, visiems prieinamais metodais galima žymiai pagerinti smegenų veiklą. 

N. Doidge’as – Kanadoje gyvenantis mokslininkas, psichiatras, psichoanalitikas, Niujorko ir Toronto universitetų bendradarbis. Jo tyrimai Niujorko Kolumbijos universitete susilaukė didelio tarptautinio pripažinimo. 

***

Pažangius mokslinius eksperimentus N. Doidge’as įstabiai sujungia su asmeninėmis pergalėmis prieš įvairius smegenų negalavimus. 

„The Washington Post“


Knyga parašyta be galo žavingai ir grakščiai. Ji vienodai pamalonina ir protą, ir širdį. 

„Chicago Tribune“


Autorius teikia daug vilčių pasakodamas apie begalinį smegenų gebėjimą prisitaikyti ir pačioms gydytis. 

Oliver Sacks 


Knyga norintiems pažinti žmogaus kaukolėje slypinčia visatą. Primygtinai patarčiau ją perskaityti tiems, kurie viltingai ieško būdų padėti savo artimiesiems (kartu ir sau) įveikti tai, ką vadiname nervinio ar psichinio funkcionavimo problema.

Albinas Bagdonas


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti