Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Sniego žmogelių žiema

Sniego žmogelių žiema

Internetu:
7,74€
Knygyne:
9,10€

Apie

Selemonas Paltanavičius „Sniego žmogelių žiema“ 5–10 m. vaikamsAk, kokia žavi ir kokia nepaprasta yra žiema… Patirk žiemos stebuklus ir grožį kartu su sniego žmogeliais skaitymas bei klausydamas šių puikių trump...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 64
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090138786

Knygos „Sniego žmogelių žiema“ aprašymas

Selemonas Paltanavičius „Sniego žmogelių žiema“ 

5–10 m. vaikams

Ak, kokia žavi ir kokia nepaprasta yra žiema… Patirk žiemos stebuklus ir grožį kartu su sniego žmogeliais skaitymas bei klausydamas šių puikių trumpų pasakų!

Klausi, argi būna sniego žmogelių? Manai, kad jie – tik rašytojo fantazija? Ne, jie yra, ir kiekvieną žiemą su snaigėm nukrinta iš dangaus ir iki pavasario gyvena greta mūsų. Juos mato tik vaikai, jie gali girdėti ir sniego žmogelių dainas, kai šie pradeda linksmintis ir netyla visą naktį. Labai gaila, bet suaugę žmonės jų nemato ir negirdi... Todėl tau pačiam reikės juos pamatyti, išgirsti, galbūt ir jų dainas sykiu niūniuoti. O kad būtų paprasčiau, perskaityk šią knygelę ir viską apie juos sužinok.

Geros tau žiemos, daug balto sniego ir paties gražiausio Sniego Žmogaus, kurį tu tikrai nulipdysi!

„Sniego žmogelių žiema“

Lavina literatūrinį skonį

Ugdo grožio pajautimą

Labai tinka skaityti prieš miegą

Knyga apdovanota Prano Mašioto premiją kaip geriausia 2019 m. knyga vaikams. 

Selemonas Paltanavičius – nuostabių pasakų ir puikių knygų apie gamtą autorius: „Tie namai namučiai“, „Gandriuko metai“, Šuniuko metai kaime“ ir kt. Už kūrybą vaikams autoriui įteikta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Vaikų literatūros premija. 

Žaviai žiemiškas iliustracijas knygai sukūrė dailininkė Vilija Kvieskaitė.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai