Statant tiltą

9,04€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
10,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius James Martin
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786098196115

„Statant tiltą“ aprašymas

Amerikiečių jėzuito kunigo Jameso Martino knyga tapo svarbiu įvykių angliakalbiame pasaulyje. Knyga pasirodė  2017 m. ir iš karto tapo plačiai svarstomu bestseleriu. Tiesa, pats autorius atsižvelgė į kritines pastabas ir jau po metų išleido papildytą ir pataisytą leidimą, kuris ir išverstas į lietuvių kalbą.

Tai pirmoji knyga Lietuvoje, kurioje ieškoma ramsčių tiltui tarp Katalikų Bažnyčios ir LGBT. Autorius tvirtina, kad daug katalikų per menkai išmano Bažnyčios mokymą ir savo baimes dažnai pristato, kaip oficialią doktriną. Martinas įsitikinęs, kad Bažnyčia į LGBT bendruomenę turėtų žvelgti ne kaip į problemą, bet kaip į unikalią spalvą, kuri gali praturtinti Visuotinę Bažnyčią.

Knyga parašyta labai paprastai, nereikalauja specialių teologinių žinių ir skirta visiems, kurie turi drąsos mesti iššūkį savo nuostatoms ir stereotipams.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti