Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Šuns era

Šuns era

Internetu:
4,68€
Knygyne:
5,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: HOMO LIBER
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 108
  • ISBN 9786094462757

Knygos „Šuns era“ aprašymas

Romo Daugirdo poetines nuostatas formavo keli „banginiai“. 

Matematika. Jis mokėsi matematinėj mokykloj ir tai paliko savo pėdsakus. Tekstai griežtai struktūrizuoti ir pasižymi savotiška logika. Net tada, kai akivaizdūs absurdo elementai ir siurrealistinis piešinys.

Filosofija. Poetas studijavo psichologiją, bet specializacija – filosofija. R. Daugirdas – agnostikas, perleidžiantis per abejonės prizmę visus reiškinius. Vis dėlto jis niekad nepiktnaudžiauja etiniu realiatyvizmu.

Dailė. Meilė jai gimdo teksto vizualumą, nors gal tai įgimta. Perskaitęs bet kurį R. Daugirdo eilėraštį, nesunkiai gali išvysti atitinkamą paveikslą, nors dažniausiai tolimą nuo realizmo. Pastarajame rinkiny autorius grįžta prie ištakų – gruboko antisiužetiškumo, nors kai kuriose ankstesnėse knygose bandė lydyti poeziją ir prozą, sukurdamas žanrą, kurį pavadino „poesizmais“. „Šuns eros“ tekstų lakoniškumas stumia link miniatiūrų tradicijos, kur svarbus kiekvienas žodis ir eilutės laužymo principas.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti