Svarbiausias klausimas

Svarbiausias klausimas

Internetu:
7,75€
Knygyne:
9,12€

Apie

Šiais karštligiškais laikais labai lengva „pamesti“ save, prarasti vidinę pusiausvyrą ir nejučiomis paaukoti tikruosius savo troški...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius P. Vain

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502146

Knygos „Svarbiausias klausimas “ aprašymas

Svarbiausias klausimas

Šiais karštligiškais laikais labai lengva „pamesti“ save, prarasti vidinę pusiausvyrą ir nejučiomis paaukoti tikruosius savo troškimus nesaikingai augantiems poreikiams. Peepas Vainas pristato paprastą linijinį metodą, padedantį atrasti tikruosius savo norus ir juos įgyvendinti.

Knygoje „Svarbiausias klausimas“ autorius pasakoja apie skirtingus savo gyvenimo epizodus: eilinio pardavimų agento darbą JAV, kelią iki sėkmingo verslininko ir pripažinto lektoriaus karjeros viršūnės; dalyvavimą populiariame šokių projekte ir jame išmoktas pamokas; asmeninio gyvenimo refleksijas, išsikeltus tikslus, išgyventus pralaimėjimus ir pasiektas pergales.

Tai – klausimų ir atsakymų knyga, parodanti, kaip sutelkti drąsą imtis to, kas teikia daugiausia džiaugsmo ir pasitenkinimo. Tai knyga, padedanti geriau pažinti save.

Peepas Vainas – lektorius, motyvacijos mokytojas ir verslininkas, savo karjerą pradėjęs JAV. Baigęs rinkodaros studijas Bentley koledže, jis grįžo į Estiją ir būtent gimtojoje šalyje sėkmingai realizavo save pardavimų ir pardavimų vadybos srityse. 1997 metais jis įkūrė mokymų įmonę Vain & Partners ir per kelerius metus ją pavertė mokymų organizavimo rinkos lydere. Vain & Partners net du kartus buvo įvertinta kaip potencialiems darbuotojams patraukliausia šalies įmonė.

Peepo Vaino darbas pardavimų plėtros srityje palengva peraugo į susidomėjimą lyderystės ir asmenybės tobulėjimo temomis. Baigęs klinikinės organizacinės psichologijos mokslus verslo mokykloje INSEAD, Peepas Vainas pasitraukė nuo kasdienio darbo savo įkurtoje įmonėje ir pastaruoju metu yra atsidavęs tai sričiai, kurioje įžvelgia didžiausią prasmę, – veda lyderystės ir savęs tobulinimo seminarus visame pasaulyje.


Peepas jau dvylika metų yra vedęs Jane Vain. Pora augina du vaikus – Robertą ir Mariją, gyvena Taline, Estijoje.


Skaitykite knygos ištrauką >>

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai