Tarp juoda ir balta

10,15€
14,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Eugrimas
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 296
  • Leidykla Eugrimas
  • ISBN 9786094373657

Knygos „Tarp juoda ir balta “ aprašymas

Ši knyga – tai įtraukiantis autobiografinis pasakojimas apie tai, kaip pirmą kartą Lietuvos šachmatų istorijoje moteris iškovojo garbingą vietą sporte, kuriame paprastai dominuoja vyrai. „Tarp juoda ir balta“ yra istorija apie vienintelę Lietuvoje vyrų didmeistrę – Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

 

Visiems puikiai žinoma, kad V. Čmilytės-Nielsen iškovotų čempionatų ir laimėtų titulų sąrašas įspūdingas: dukart olimpinė ir dukart Lietuvos vyrų šachmatų čempionė, triskart Europos moterų vicečempionė, pasaulio moterų bronzinė prizininkė ir Europos šachmatų čempionė! Tačiau ši knyga nėra vien apie pergales. Per ketvirtį amžiaus trukusią šachmatininkės karjerą pasitaikė visko: pakilimų ir nuosmukių, svaiginančių pergalių ir skaudžių pralaimėjimų.

 

Autorė teigia, kad jai šachmatai davė daugiau, nei tikėjosi. Ši knyga – tai V. Čmilytės-Nielsen galimybė atsidėkoti visiems, kas ilgus metus ją palaikė ir ja tikėjo. Šiame autobiografiniame pasakojime autorė suteikia unikalią galimybę pakeliauti po šachmatų pasaulio užkulisius, pažinti šio intelektualaus žaidimo magiją ir pavojus, susipažinti su šachmatų bendruomene ir iš arčiau pažvelgti į visą būrį šio sporto įžymybių. Visa tai nepaliks abejingų ne tik šachmatų gerbėjų, bet ir tų, kurie norėtų pažinti autorę iš arčiau.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti