Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tikras vyras

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 112
  • ISBN 9786094756979

Knygos „Tikras vyras“ aprašymas

Tai – jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams skirta linksmų istorijų rinktinė! Ją rekomenduoja tokie žymūs žmonės kaip Teta Beta, Selemonas Paltanavičius, Beata Nicholson.

 

Vienas mylimiausių vaikų rašytojų Vytautas Račickas pristato knygą „Tikras vyras“, kurioje laukia net 10 smagių pasakojimų apie įvairius veikėjų nuotykius ir jų draugystę. Juk kartais ne taip paprasta suprasti, kur yra tikras vyriškumas, o kur – nelabai... O kas gali būti geriau negu pasakojimai apie dalykus, kurie ištinka kiekvieną?

 

V. Račickas tokį gausų gerbėjų būrį surinko dėl to, kad skaitytojai jo pasakojimuose atpažįsta save. Rašytojas atskleidžia brendimo, santykių su tėvais, draugais ir mokytojais temas, pasitelkdamas gerą humorą. Dėl meninių priemonių naudojimo autoriaus istorijose gausu įdomių įvykių ir tikroviškų veikėjų portretų. V. Račicko kūriniai tampa vaikų klasika, o pats rašytojas ne kartą įvertintas įvairiais apdovanojimais, įskaitant Vaikų literatūros premiją.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti