Tilidūda arba kaip nuo Jono Dūda pabėgo

Tilidūda arba kaip nuo Jono Dūda pabėgo

Internetu:
15,64€
Knygyne:
18,40€

Apie

Muzikinė pasaka „Tilidūda“ pasakoja smagią istoriją apie trejų metukų poną Joną, kuris turėjo dūdą, bet nesimokė ja groti. Dūda įsižeidusi nuo jo pabėgo. Jonuko tėtis ir mama nusprendė padėti Jonukui rasti pradingėlę ir jie leidosi į k...
Leidykla: PROMOSTAR

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 36
  • Leidykla PROMOSTAR
  • ISBN 978609959840

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tilidūda arba kaip nuo Jono Dūda pabėgo “ aprašymas

Tilidūda arba kaip nuo Jono Dūda pabėgo

Muzikinė pasaka „Tilidūda“ pasakoja smagią istoriją apie trejų metukų poną Joną, kuris turėjo dūdą, bet nesimokė ja groti. Dūda įsižeidusi nuo jo pabėgo. Jonuko tėtis ir mama nusprendė padėti Jonukui rasti pradingėlę ir jie leidosi į kelią. Bekeliaudama šeima patyrė daug nuotykių: matė vilko ir zuikių šokį, pakliuvo į puotą pas žvirblį, susapnavo stebuklingą sapną. Sukurti šią eiliuotą istoriją įkvėpė garsiausios lietuviškos daineles vaikams: “Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Žvirblio puota“ ir kitos. Kompaktinėje plokštelėje galėsite paklausyti sekamos pasakos ir dainelių, o knygelėje rasite ir pačios pasakos, ir dainelių žodžius.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai