Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Tūla

Tūla

Internetu:
9,33€
Knygyne:
11,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 9789986398523

Knygos „Tūla “ aprašymas

Romanas priskiriamas prie ryškiausių lietuvių literatūros kūrinių, pasirodžiusių per du pastaruosius dešimtmečius. Jums prieš akis – trečioji knygos „Tūla” laida, kuri pelnė tiek skaitytojų, tiek Rašytojų sąjungos pripažinimą.


Šis kūrinys –  vienas populiariausių XX a. lietuvių literatūroje. Siužete pasakojama apie gaivališką, idilišką meilę, nuostabų Vilnių, bohemišką gyvenimą ir įvairius sovietmečio ribojimus, kurie varžo meniškas asmenybes. Šiame autoriaus romane nestinga atvirumo, meilės, liūdesio, pykčio, nostalgijos, bejėgiškumo.


Kritikai teigia, kad „Tūla“ yra autobiografinis kūrinys, kurio veikėjai yra realaus Jurgio Kunčino gyvenimo prototipai. Visgi šiame kūrinyje labai svarbus ir kitas aspektas – Vilniaus, o ypatingai Senamiesčio bei Užupio atvaizdavimas – visa tai pelnė ne vieną teigiamą kritikų įvertinimą. 


Jurgis Kunčinas - poetas, vertėjas, publicistas, prozininkas. Šis rašytojas - tai nepriklausomybės laikų literatūros kūrėjas, Vilniaus rašytojas, sovietmečio bohemos metraštininkas. Pats autorius buvo išmestas iš universiteto, kaip ir „Tūlos" pasakotojas. Be to, J. Kunčinas įsipareigojo moteriai, paliko bohemiečio gyvenimą ir sukūrė šeimą, tačiau jo personažas - ne. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti