elakcija -30%
Vaidmuo vienai nakčiai (MEL 2)

Vaidmuo vienai nakčiai (MEL 2)

Internetu:
3,39€
Sena kaina:
4,85€
Sutaupote:
1,46€

Apie

Dviejų knygų serija Melburnas nemiega naktį. Antra knyga Imodžena Hargrouv nusprendė: nebesusitikinės su berniukais saldainiukais. Kol po kauke besislepiantis nepažįstamasis ją pabučiuoja... Vienai nakčiai Imodžena taps seksual...

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Svajonių knygos
  • ISBN 978609030504

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Vaidmuo vienai nakčiai (MEL 2)“ aprašymas

Vaidmuo vienai nakčiai (MEL 2)

Dviejų knygų serija Melburnas nemiega naktį. Antra knyga

Imodžena Hargrouv nusprendė: nebesusitikinės su berniukais saldainiukais. Kol po kauke besislepiantis nepažįstamasis ją pabučiuoja...

Vienai nakčiai Imodžena taps seksualia šnipe. Užsidės kaukę ir pasistengs užklupti sesers sužadėtinį nusikaltimo vietoje. Tačiau tik pavojingai priartėjusi prie taikinio ji supranta, kad vaikosi visai ne tą vyrą. Netikėtai karštas bučinys išmuša pagrindą iš po kojų ir pažadina deginančią aistrą.

Sužinojusi, kad po kauke besislepiantis vyras yra pagarsėjęs mergišius Kalebas Albrukas, Imodžena išsigąsta. Tačiau tik šis vyras gali iškapstyti visą purvą apie sesers sužadėtinį Danielių.

Imodžena sudaro sandorį: mainais į informaciją nueis su Kalebu į pasimatymą. Tačiau netikėtai nekaltas pokalbis virsta aistringa naktimi.

 

Ankstesnis dviejų knygų serijos Melburnas nemiega naktį romanas:

Stefanie London. Išlaisvintos fantazijos, 2019 m. birželis (Leinė ir Deimijanas)

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai