Žmonių laimė

Žmonių laimė

Internetu:
13,26€
Knygyne:
15,60€

Apie

Tik niekam nesakykit, bet Džena — viena iš mano mylimiausių žmonių. Džena nuliūdusi. Dinas nori, kad ji būtų laiminga. Paprasta? Taip, tik štai Dženai jau per trisdešimt, ją ką tik paliko draugas, o Dinas... Na, o Dinas ...
Leidykla: Jotema
Autorius P. Z. Reizin

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 448
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955137412

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Žmonių laimė “ aprašymas

Žmonių laimė

Tik niekam nesakykit, bet Džena — viena iš mano mylimiausių žmonių. Džena nuliūdusi. Dinas nori, kad ji būtų laiminga. Paprasta? Taip, tik štai Dženai jau per trisdešimt, ją ką tik paliko draugas, o Dinas... Na, o Dinas — labai sudėtinga, labai brangi programinė įranga. Dinas apskaičiavo, kad optimaliai gyvenimo kokybei užtikrinti Dženai reikia vyro. Savo žinioje turėdamas visą internetą jis toli neieško ir randa puikių kandidatų, su kuriais rengia pasimatymus. Tik kad Džena niekaip nenori paklusti nepriekaištingam Dino planui. Ar dirbtiniu intelektu apdovanota mašina gali laiku susivokti turinti ir emocinį intelektą, kad padėtų Dženai susitvarkyti gyvenimą? Atsiliepimai Šekspyriška komedija apie klaidas, bet vietoj dievų čia yra šelmiški dirbtiniai intelektai, siekiantys įsitraukti į žmonių reikalus. Labai šmaikštu. * The Bookseller Skaitmeninio amžiaus „Bridžitos Džouns dienoraštis“. * Daily Record Skaitmeninio amžiaus Jane Austen „Emma“. * Keith Stuart, bestselerio „Kaladėlių berniukas“ autorius Siautulinga romantinė komedija... plati ir padūkėliška meilės istorija... * Kirkus Reviews Tokios žavingos knygos seniai nesame skaitę.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai