7 čakros - septyni laipteliai realizacijos link

16,11€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
18,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Sati Mata
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786098210446

„7 čakros - septyni laipteliai realizacijos link“ aprašymas

Niekada neatidėkite rytojui to, ką laikas pradėti ŠIANDIEN!Čia ir dabar – toks yra jogos principas, kuris visiškai atsiskleidžia užsiimant kasdiene praktika.

 

Knygoje, kurią laikote savo rankose, aprašytas visas praktinių pratimų “Septynios čakros” kursas. Čia rasite išsamiai aprašytą mūsų vidinę visatą. Susipažinsite su energinių centrų veikimo mechanizmu, jų ryšiais su fiziniu kūnu ir subtiliosiomis žmogaus struktūromis (protu, intelektu ir sąmone).

Knygoje pateikti pagrindiniai pratimai, padėsiantys valyti energetinius centrus, taip pat per susijungimą su pirminiais elementais pažinti savo galimybes.


Himalajų sidha jogos meistrė, psichologijos mokslų kandidatė Sati Mata – unikalus žmogus, pasiekęs realizaciją. Ji daug metų praleido Himalajuose , kur keliavo ir užsiėmė praktika seniausiose jėgos vietose, o šiandien veda seminarus visame pasaulyje. Šioje knygoje ji dalijasi sukauptomis žiniomis.


Sati Mata Europoje ir NVS šalyse yra vienintelė realizaciją pasiekusio didžiojo jogo Piloto Babadži mokinė, teikianti dikšas  į Himalajų sidha jogą. Įveikusi sėkmės lydimos verslininkės kelią ir nuo 2006m. viską palikusi, ji pašventė gyvenimą šventraščių studijoms, jogos praktikoms ir dvasinei realizacijai.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti