Acta Academiae Artium Vilnensis 104

15,47€
18,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 0000042745665

Knygos „Acta Academiae Artium Vilnensis 104“ aprašymas

Įvairaus pobūdžio keraminių dirbinių grupėms apibūdinti yra vartojami skirtingi terminai, tokie kaip „dekoratyvinė keramika“, „dailioji keramika“, „liaudies keramika“, „buitinė keramika“, „statybinė keramika“, „techninė keramika“, „pramoninė keramika“ ir kt. Šio leidinio pavadinimui pasirinktas terminas „architektūrinė keramika“, nes siekiama parodyti, kad publikacijose analizuojamos „keraminės“ temos glaudžiai siejasi tiek su funkcine, tiek ir menine pastatų apdaila. Abu šie dėmenys ganėtinai smarkiai skiriasi savo prigimtimi, nes apdailos medžiagos didžia dalimi yra pramoninis masinis produktas, o meno kūriniai – autorinė vienetinė kūrėjų raiška, tačiau dėl keramikos specifikos kai kuriais atvejais visa tai susijungia į visumą ir technine bei menine prasme labai įdomiai sprendžiama.

Leidinyje publikuojami tekstai tikrai neišsemia itin plačios ir įdomios architektūrinės keramikos temos. Reikia tikėtis, kad pateiktos įžvalgos sužadins smalsumą ir inspiruos ne vieną mokslinį ar meninį renginį arba tyrimų tęsinį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti