Amerikietiškas kambariokų eksperimentas

19,89€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Autorius Elena Armas
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094445538

Knygos „Amerikietiškas kambariokų eksperimentas“ aprašymas

Nekantriai visų laukta romantinė komedija, kurioje Rozalina Grehem ir Lukasas Martinas priversti dalytis butu Niujorke.

Rozalina Grehem susidūrė su bėda. Net ne viena. Jos šeima to dar nežino, bet mergina metė gerai apmokamą darbą ir nusprendė siekti romantinių knygų rašytojos karjeros. Tačiau dabar ją ištiko rašymo blokas, o leidykla jau nekantriai laukia naujos knygos rankraščio. Lyg to negana, ant galvos užgriuvo dar viena bėda... užvirto buto lubos – taip, tikrų tikriausiai užvirto. 

Rouzė pasinaudoja atsarginiu geriausios draugės Linos raktu ir apsistoja jos namuose, kol bičiulė mėgaujasi medaus mėnesiu. Tik ji nė nenumanė, kad tą pačią dieną į butą atsikraustyti sumanys ir Linos pusbrolis Lukasas – tas pats, kurį mergina ne vieną mėnesį stebėjo instagrame. 

Lukasas ne tik džentelmeniškai pasiūlo Rouzei pagyventi drauge, bet ir yra pasiruošęs pagelbėti jai parsivilioti pabėgusią literatūros mūzą. Merginai užsiminus apie romantinių patirčių stygių, vaikinas sugalvoja planą: jiedu nueis į keturis eksperimentinius pasimatymus, kurie turėtų pažadinti jos kūrybinę dvasią. Neturėdama ko prarasti, Rouzė sutinka. 

Jiedviem teks dalytis ne tik maža bendra erdve, bet ir Lukaso ruošiamomis įspūdingomis vakarienėmis. Be to, gražuolis banglentininkas mėgsta vaikščioti apsijuosęs vien rankšluosčiu, pribloškiamai šypsosi, o dar tas svaiginantis akcentas. Kaip ilgai Rouzė jam atsispirs? Ir kur link viskas pakryps, kai po šešių savaičių Lukasui ateis laikas keliauti namo?

Elena Armas – ispanų rašytoja, prisipažįstanti esanti beviltiška romantikė. Jos knyga „Ispaniška meilės apgaulė“ („Sofoklis“, 2023) tapo tarptautiniu bestseleriu ir netrukus planuojama ekranizuoti. „Amerikietiškas meilės eksperimentas“ išsyk tapo New York Times bestseleriu. Autorės knygos išverstos į daugiau nei 30 kalbų.  

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti