Ar tikrai esu nevykėlė? Knyga apie narcizes motinas ir kaip padėti jų aukoms

8,00€
*Išpardavimo kaina
11,75€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius Karyl Mcbride
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094930515

Knygos „Ar tikrai esu nevykėlė? Knyga apie narcizes motinas ir kaip padėti jų aukoms“ aprašymas

Patyrusios šeimos terapeutės dr. Karyl McBride knyga Ar tikrai esu nevykėlė? – puikus vadovas trokštantiems pasveikti tiems, kuriuos užaugino savanaudės, emociškai smurtaujančios ir toksiškos motinos. Ši knyga padės susigrąžinti savo gyvenimą.

Pirmoji knyga dukroms, patyrusioms narcisistiškų, savanaudiškų motinų smurtą – tai išsami specialisto pagalba, kurios reikia norint įveikti slegiančią praeitį ir pradėti mėgautis normaliu gyvenimu. Psichoterapeutė Dr. Karyl McBride, daugiau negu du dešimtmečius dirbanti moterų sveikatos srityje ir skaičiuojanti šimtus pokalbių su kenčiančiomis dukromis, padeda atpažinti plačiausiai paplitusius šio emocinio smurto padarinius ir sukurti individualią savisaugos, sprendimų priėmimo bei pasveikimo programą.

Narcizės motinos moko savo dukras, kad meilė nėra besąlygiška, kad ją dukros gaus tik tada, kai elgsis pagal motinos lūkesčius ir užgaidas. Būdamos suaugusios šios moterys sunkiai įveikia nevisavertiškumo, nusivylimo, emocinės tuštumos ir liūdesio jausmus. Jos taip pat gali jausti atstūmimo baimę, dėl kurios nuolat užmezga nesveikus meilės santykius, taip pat gali būti linkusios į perfekcionizmą ir nepaliaujamą savikritiką arba savisabotažą ir nusivylimą. Iš kelių etapų susidedanti dr. McBride programa leis jums:

1) atpažinti savo patirtį, susijusią su motinos narcisizmu, ir jos poveikį visiems jūsų gyvenimo aspektams;

2) suprasti, kaip įsisąmoninote verbalinius ir neverbalinius motinos pranešimus ir kaip jie pasireiškė perdėtu noru pasiekti gyvenime kuo daugiau arba, priešingai, – savisabotažu;

3) susidaryti asmeninę programą, leisiančią perimti gyvenimo kontrolę į savo rankas ir sustiprinti savivoką, nustatyti sveikas ribas su motina bei nutraukti smurtinio palikimo grandinę.

Šilta ir užuojautos kupina dr. McBride knyga Ar tikrai esu nevykėlė? padrąsins ir įkvėps kiekvieną skaitytoją bei taps pagrindine priemone kelyje į pasveikimą. 


Dr. Karyl McBride – licencijuota santuokos ir šeimos santykių psichoterapeutė, turinti didesnį negu trisdešimties metų darbo privačiame ir valstybiniame sektoriuje stažą. Jos specializacija – traumų gydymas. Karyl McBride yra didžiausią autoritetą narcisizmo srityje įgijusi specialistė ir knygos Ar tikrai esu nevykėlė? Kaip išgydyti narcizių motinų dukras autorė, viena iš Psychology Today, Huffington Post tinklaraštininkų. Jos knyga, kurią dabar laikote rankose, buvo įtraukta į New York Times knygų klubą. Dr. McBride taip pat galima rasti internete adresu WillIEverBeGoodEnough.com, KarylMcBridePhD.com ir Facebook.com/DrKarylMcBride.Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti