Aš esu

13,90€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
20,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Howard Falco
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 271
  • ISBN 9786099608884

Knygos „Aš esu“ aprašymas

AŠ ESU – nepaprastai stipri knyga apie kelionę į save. Howardas Falco išsamiai paaiškina jūsų egzistencijos esmę ir tai, kokį gyvenimą galite sukurti.

MARCI SHIMOFF, New York Times bestselerio Happy for No Reason (Laimingas be priežasties) autorė

Ši nuostabi knyga yra ne tik įspūdinga, bet ir įgalinanti! Howardas Falco joje perteikia senovės išmintį ir moko, kaip ją praktiškai pritaikyti šiandien. Pagalvokite apie tai, jei atvertumėte begalines savo galimybes... Knyga AŠ ESU padės jums geriau suprasti savo troškimus ir tikslą, kurie visam laikui pakeis jūsų gyvenimą. Ši knyga padės pažadinti masinį sąmoningumą, nes joje atskleidžiama, kas iš tiesų mes esame.

DR. DARRENAS R. WEISSMANAS, knygos The Power of Infinite Love & Gratitude (Begalinės meilės ir dėkingumo galia) autorius

Prieš kelerius metus sapnavau sapną, kad per akimirką į mane įsiliejo visatos išmintis. Tačiau atsibudus sapnas išsisklaidė ryto šviesoje, manyje palikdamas tik trumpalaikį šešėlį. Howardas Falco patyrė kažką panašaus ir, laimei, jis išsaugojo šią gautą dovaną. Jo knygoje glaustai ir aiškiai išdėstyta išmintis, padedanti mums suprasti, kas iš tiesų esame.

ARIELLE FORD, knygos The Soulmate Secret (Sielos draugo paslaptis) autorė

Howardo Falco knyga AŠ ESU – tai įkvepiantis, įgalinantis ir įžvalgų teikiantis asmeninių pokyčių vadovas. Ši revoliucinė knyga atveria skaitytojams daugiau galimybių ir padeda suprasti, kas jie yra iš tikrųjų ir ką gali sukurti savo gyvenime.

ERNESTAS D. CHU, žinomas organizacijų ir verslo lavybininkas bei knygos Soul Currency: Investing Your Inner Wealth for Fulfillment 

& Abundance (Sielos valiuta: investuokite į vidinį turtą, kad patirtumėte pasitenkinimą ir klestėtumėte) autorius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti