Ateitis greitesnė, nei manote.

10,87€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
13,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eugrimas
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786094374036

„Ateitis greitesnė, nei manote.“ aprašymas

Trumpam įsivaizduokite: savivaldžiu automobiliu keliaujate į darbą ir vis dažniau pagalvojate, ar nevertėtų įsigyti skraidančiojo automobilio. Jau įpratote, kad siuntas pristatinėja bepilotės skraidyklės, o trimatis spausdintuvas pagamina mėgstamą šokoladinį pyragą. Staiga prisiminėte, kad šiandien jūsų vaikas per pamokas aplankys Egipto piramides, o pats svarstote, ar nevertėtų papietauti kitoje pasaulio pusėje...


„Manote, tai tik mokslinė fantastika? Visai ne!“ – įsitikinę žymūs futuristai, šios bestseleriu tapusios knygos autoriai Peteris Diamandis ir Stevenas Kotleris. Per porą valandų į kitą pasaulio dalį dar nenuskrisite, tačiau knygoje rasite žinių, kaip Elonas Muskas ketina tai padaryti. O štai visa kita jau egzistuoja, ir visai netrukus – vos per dešimtmetį – naujausios technologijos, tokios, kaip kvantiniai kompiuteriai, dirbtinis intelektas, robotika, virtualioji realybė ar trimatis spausdintuvas, pasieks namus ir verslus, taps kasdienybės dalimi – neatpažįstamai pakeis mūsų visų gyvenimą.

Autoriai įsitikinę – per artimiausius dešimt metų neliks keturiasdešimties procentų dabartinių „Fortune 500“ įmonių. Daugelis specialybių taps nebereikalingos, tačiau atsiras naujų. Keisis švietimas, vaikų auklėjimo, gydymo metodai ir daug daugiau.

Norite sužinoti, kaip gyvensite po dešimtmečio? Šios knygos autoriai ne tik pateikia atsakymų, bet ir įrodo, jog šios permainos įvyks greičiau, nei manote.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti