Bananai! Vieni namuose

17,17€
20,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaikų leidykla
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 136
  • ISBN 9786099643403

Knygos „Bananai! Vieni namuose“ aprašymas

ĮDOMIAUSIA KNYGA VAIKAMS 2024-AIS METAIS

(Ši knyga buvo kuriama ir piešiama net 2,5 metų)

Pirmasis tiražas: pagaminta tik 500 kopijų.

Jeigu vaikui patinka filmas „Vienas namuose“, jam tikrai patiks ir ši knyga „Bananai! Vieni namuose“!

Šią naujausią lietuvišką knygą sukūrė naujas ir paslaptingas autorius Martin Shaw ir viena garsiausių Lietuvos vaikų rašytojų bei socialinių tinklų žvaigždė Jurga Baltrukonytė, kurie suvienijo jėgas ir sukūrė turbūt pačią įdomiausią knygą vaikams 2024-ais metais.

Štai ką knygos „Bananai! Vieni namuose“ autorius Martin Shaw kalba apie šios unikalios, be galo įdomios ir gražios knygos atsiradimą:

„Taigi, vieną vasaros rytą sėdėjau traukinyje ir vykau į Klaipėdą pas klientę. Kaip ir dažniausiai, iš neturėjimo ką veikti, naršiau Delfi ir skaitinėjau visokias naujienas, kai mano akis patraukė viena antraštė - „Mokslininkai ištyrė banano ir žmogaus DNR ir atrado, kad jų DNR panašus net 60%“. Tai perskaitęs vos neiškritau iš kėdės. Negalėjau patikėt, kad mūsų, homo sapiens, ir banano DNR’as toks panašus. Bet staiga mano mintyse visai netikėtai pradėjo dėliotis keisti vaizdiniai. Iš kažkur mano fantazijose atsirado mokslininkas Markas, kuris gyvena Amerikoje, kuris veda paskaitas išgalvotame „Frankenheimo“ universitete, yra pakvaišęs išradėjas, darantis visokiausius bandymus, ir kuris turi sukūręs daiktų kūrimo prietaisą „Skopas 3000“.

Toje mano vizijoje traukinyje tas Markas, kaip ir aš, irgi skaito žurnalą, bet ne bet kokį, o mokslo žurnalą Scientific American, ir perskaito tą patį, ką aš perskaičiau Delfyje - apie banano ir žmogaus 60% DNR panašumą. Taigi Markas smalsumo kamuojamas ima ir sukuria tai ko niekam nėra pavykę padaryti – šiek tiek užlašinęs savo kraujo ant banano ir įdėjęs jį į „Skopas 3000“ prietaisą jis sukuria gyvą, kalbantį ir žmogišką bananą vardu Benas. Tada jis pagamina ir dar tris gyvus bananus, Beno brolius ir seseris. Ir tuomet prasideda didieji jų nuotykiai.

Taip pat istorijoje atsiranda ir priešai, mokslininko Marko konkurentai, kurie bando pagrobti šį Marko išradimą ir bananus iš namų, jie vieną naktį į juos braunasi, o bananai spendžia jiems spąstus ir bando apsiginti. Ir dar vyksta daug daug kitų nuotykių, kovų ir visokiausių įdomybių. Šią istoriją ir aprašiau 12-oje puslapių traukinyje, kurią parodžiau Jurgai Baltrukonytei, kuri labai susidomėjusi sutiko tapti knygos redaktore ir taip mes parašėme visą knygą, su gausybe fantastiškų dailininko Simo Šuminsko iliustracijų. Knygą jau skaitė keli pirmieji vaikai ir jie tiesiog negalėjo nuo jos atsitraukti, kol neperskaitė visos iki pabaigos. Knyga bus tobula vaikams, kurie mėgsta nuotykius, kurie nori truputį pabėgti nuo telefonų ir kurie nori būti užburti labai įdomios istorijos.

Knyga „Bananai! Vieni namuose“ bus ne tik labai įdomi, bet ir labai graži – per 50 spalvotų iliustracijų, kurios vaikui leis dar labiau įsijausti į šią neįtikėtiną Bananų istoriją.“

Į knygą, pasak autoriaus, įdėta visa širdis ir 2,5 metų darbo, kuriuo dabar galėsite džiaugtis ir Jūs.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti