Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Ben Huras. Kristaus istorija

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Obuolys
Autorius Lew Wallace
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 544
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786090404461

Knygos „Ben Huras. Kristaus istorija “ aprašymas

Epinis istorinis romanas. Pirmoji grožinė knyga pasaulyje, sulaukusi Popiežiaus palaiminimo. Milijonų skaitytojų teigimu, visų laikų geriausias istorinis romanas.

Kilmingasis, išsiųstas į galeras. Vergas, grįžęs atkeršyti skriaudikams. Valdovas, pasiryžęs bet kam, kad gautų Pažadėtąją karalystę.

Tai – garsiausias visų laikų istorinis romanas, išvydęs dienos šviesą lietuviškai kolekcinėje AUKSINIO OBUOLIO serijoje. BEN HURAS. KRISTAUS ISTORIJA – milijonus skaitytojų visame pasaulyje daugiau nei 100 metų kerintis, ne kartą ekranizuotas pasakojimas apie neeilinį Kristaus amžininko Judo Ben Huro gyvenimą. Apkaltintas pasikėsinimu į naujai atsiųstą Judėjos valdytoją, Ben Huras sugrįžta į gimtąją Jeruzalę po 30 metų vergijos. Ten jį išdavęs įbrolis Mesala, per šį laikotarpį iškilęs iki Romos vietininko, valdo klasta ir žiaurumu. Ben Huro tikslas – atkeršyti jam pakenkusiam žmogui ir susirasti motiną bei seserį. Teisingumo siekiančiam Judai pagalbos ranką ištiesia šeichas Ilderimas. Tai - Baltazaras, vienas iš trijų išminčių, atvykusių pasveikinti žydų karaliaus. Jis patiki jaunuoliui važnyčioti savo kilmingus arabiškus žirgus. Vienintelis būdas teisėtai nugalėti Mesalą – tradicinės karietų lenktynės...

Kilmingo žydo Ben Huro pasmerkimo vergijai ir pergalingo sugrįžimo istorija vyksta evangelinės Jėzaus veiklos fone. Tai - biblinis epas stiliumi, geografiniu ir istoriniu kontekstu. Netikinčiam skaitytojui – įtraukiantis istorinis opusas. Kristaus istorija jame – ne siužeto pagrindas, o šalia kuriamas pasakojimas.

Lewisas Wallace'as gyvai nušviečia istorinį laikotarpį, kuriame gyveno Jėzus Kristus. Atpažinsite kertinius Biblijos momentus. Jie visiems žinomi. Bet dar niekada nebuvo pateikti taip vaizdžiai. Aprašomi Kristaus gyvenimo ir nukryžiavimo epizodai, Jeruzalės, Romos ir Antiochijos panorama, Romos galerų vergų kasdienybė, jūrų mūšiai bei gladiatoriai.

Ben Huro likimas neeilinis. Tai - tikėjimo ir tvirtybės liudijimas. Įkvėpimas žmonijai. Kūrinio vertė neblėstanti. Jam lemta amžiams likti skaitomiausiųjų sąraše. Pažinę Ben Hurą geriau pažinsite svarbiausias vertybes. Tyrą meilę, ištikimybę tėvynei, tikėjimui ir šeimai. Religiniai svarstymai pateikiami subtiliai, be perdėto moralizavimo ar pamokslų. Toks stilius neįkyri net nereligingam skaitytojui.

Lewisas Wallace'as (1827 m. balandžio 10 d. - 1905 m. vasario 15 d.) - amerikiečių teisininkas, Sąjungos generolas JAV pilietiniame kare, Naujosios Meksikos teritorijos gubernatorius, politikas, diplomatas ir rašytojas iš Indianos. Iš savo romanų ir biografijų L. Wallace'as geriausiai žinomas dėl istorinio nuotykių romano BEN HURAS. KRISTAUS ISTORIJA (angl. BEN-HUR: A TALE OF THE CHRIST, 1880), bestseleriu tapusio romano, kuris vadinamas įtakingiausia XIX a. krikščioniška knyga.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti