Bipolinis sutrikimas

11,00€
*Išpardavimo kaina
16,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786094930140

Knygos „Bipolinis sutrikimas“ aprašymas

Bipolinis sutrikimas – iššūkis visam gyvenimui, tačiau liga neturi atimti iš jūsų gyvenimo vairo. Patikimas ir kompetentingas autorius dr. Davidas J. Miklowitz’as dalijasi su skaitytojais moksliškai patikrintais būdais, kaip valdyti savo ligą arba padėti artimajam, sergančiam šiuo sutrikimu. Knygoje rasite aprašytus konkrečius žingsnius, kaip susidoroti su nuotaikos epizodais, sumažinti ligos recidyvus, išvengti klaidingos diagnozės, sulaukti geriausių gydymo rezultatų, išspręsti konfliktus šeimoje ir pakeisti gyvenimo būdą, kad jaustumėtės kuo geriau. Šiame leidime atsirado naujas skyrius, skirtas vaikams ir paaugliams, pateikti naujausi faktai apie vaistus ir gydymą, įskaitant svarbius individualizuotos sveikatos priežiūros pasiekimus, taip pat plačiau aprašytas bipolinio susirgimo II potipis. Knygoje pateikiami papildomi ir alternatyvūs gydymo būdai, taip pat praktinės priemonės, kurias galima atsisiųsti iš knygoje nurodytų šaltinių. 


Dr. Davidas J. Miklowitz’as yra Kalifornijos universiteto (Los Andželas) Semelio neuromokslų ir žmogaus elgsenos instituto psichiatrijos profesorius ir Oksfordo universiteto (Jungtinė Karalystė) Psichiatrijos katedros medicinos tyrimų vyresnysis mokslinis darbuotojas. Jis parašė dvi apdovanojimus pelniusias knygas specialistams: Bipolar Disorder: A Family-Focused Treatment Approach ir Clinician's Guide to Bipolar Disorder (kartu su Michaelu J. Gitlinu). Smegenų ir elgesio tyrimų fondas (Brain and Behavior Research Foundation), Depresijos ir bipolinio sutrikimo paramos aljansas (Depression and Bipolar Support Alliance), Tarptautinė bipolinių sutrikimų draugija (International Society for Bipolar Disorders) ir Klinikinės psichologijos mokslo draugija (Society for a Science of Clinical Psychology) dr. Davidui Miklowitz’ui suteikė Nusipelniusio tyrėjo vardą.


„Ši knyga – tikra dovana. Stebėdami, kaip vystosi mūsų dukters liga, mes, tėvai, patyrėme daug bauginančių ir širdį draskančių išgyvenimų. Ach, jeigu tada būtume turėję šią puikią dr. Miklovitzo knygą, kuri tikrai būtų padėjusi mums keliaujant „amerikietiškais kalneliais“... Ji ne tik padeda sergantiesiems ir jų šeimos nariams geriau suprasti bipolinį sutrikimą, bet ir pataria, kaip stabilizuoti nuotaikos svyravimus ir gyventi visavertį gyvenimą.“ – VICKY G., Santa Monika, Kalifornija

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti