Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Dainos Tau II

Dainos Tau II

15,72€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius S.Januška
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 97
  • ISBN 9790706256085

Knygos „Dainos Tau II“ aprašymas

Steponas Januška jau antrą kartą šiais metais pradžiugina savo kūrybos gerbėjus ir visus besidominčius muzika populiariausių dainų natų rinkiniu „Dainos Tau II“, kuris praturtintas pridėtu CD ( kompaktine plokštele). Šis rinkinys skiriamas visiems mėgėjams dainuoti, muzikos mokytojams, meno kolektyvams ir jų vadovams, chorams, kaimo kapeloms ir įvairiems pop muzikos ansambliams. Šį natų rinkinį drąsiai gali rinktis jaunieji dainininkai, profesionalai ar tiesiog mėgėjai dainuoti savo malonumui.

„Dainos Tau II “ tai kita serija 12-os gerai visiems žinomų ir mylimų dainų tarp kurių, be abejo,  puikuojasi „ Du beržai“, „Vasaros daina“, „Serenada“, „Šviesa lange“ ir kt. Visas šias dainas bus galima rasti pridėtame CD ( kompaktinėje plokštelėje), tad dainų originalai visada bus po ranka.

Natos skirtos balsui su fortepijono akompanimentu. Taip pat pridėti ir akordai gitarai, tad dainas galima atlikti palydint vien gitarai.

Šiame leidinyje dainos pritaikytos atlikti palengvintu akompanimentu. Pianistas ar gitaristas gali laisvai pasirinkti atlikimo stilių. Dainų tonacijas galima keisti pritaikant skirtingiems balsams. 

Autorius Steponas Januška pratarmėje rašo: „Neprabėgo nė metai, o jūsų rankose jau antroji mano dainų natų knyga. Noriu išreikšti nuoširdžią padėką Lietuvos kultūros tarybai, kurios suteikta individuali stipendija leido pagreitinti leidybos darbus. Tikiuosi, kad mano dainos taps nuolatine dainininkų, muzikos mokytojų ir įvairių vokalinių ansamblių vadovų programų dalimi. Geros nuotaikos ir malonaus muzikavimo.“ - Steponas Januška


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti