Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Dienos likučiai

Dienos likučiai

Internetu:
8,60€
Knygyne:
12,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094790416

Knygos „Dienos likučiai “ aprašymas

1956 m. vasarą Stivensas, ilgametis Darlingtono rūmų tarnautojas, nusprendžia leistis į kelionę automobiliu po Vakarų šalį. Šešių dienų ekskursija tampa kelione į Stivenso ir Anglijos praeitį – fašizmą, du pasaulinius karus ir nerealizuotą meilę tarp tarno ir jo namų tvarkytojos.

„Dienos likučiai“ – savita meditacija apie XX a. pirmąją pusę, žmogaus pasirinkimų prigimtį, teisingumo regimybę, prarastas galimybes, užgniaužtus jausmus ir skaudžiai parbloškiantį gailestį supratus, kad tai, kas buvo pasiekiama ranka, negrįžtamai nutolo.

Kazuo Ishiguro (Kazuo Išiguro, g. 1954) – japonų kilmės britų rašytojas. Studijavo anglų literatūrą ir filosofiją Kento universitete. 1995 m. už nuopelnus literatūrai jam suteiktas garbingas Britų imperijos ordinas (OBE), 1998 m. – Prancūzijos Meno ir literatūros kavalieriaus ordinas. Parašė septynis romanus, už tris jų nominuotas prestižinei „Man Booker“ literatūros premijai, o 1989 m. šia premija apdovanotas už bene labiausiai vertinamą savo romaną „Dienos likučiai“. 2017 m. rašytojas paskelbtas Nobelio literatūros premijos laureatu.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!