Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Dvylika kėdžių

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138167

Knygos „Dvylika kėdžių“ aprašymas

Ši garsi rusų autorių Ilja Ilf ir Jevgenij Petrov knyga – tai visų laikų klasika, kurioje pasakojama apie pačią tarybinės Rusijos kūrimosi pradžią iškart po Revoliucijos. 

Satyroje „Dvylika kėdžių“ vaizduojamas gyvenimas po Rusijos Revoliucijos, kuomet visi didikai ir bajorai buvo priversti atsisakyti savo titulų bei įmantriausių turtų ir turėjo virsti dorai dirbančiais piliečiais. Būtent toks yra ir pagrindinio knygos herojaus Ipolito Matvejevičiaus Vorobjaninovo gyvenimas. 

Tiesa, Ipolito uošvienė prieš pat savo mirtį prasitaria, jog viename iš 12-os komplekto kėdžių yra paslėpti vertingi papuošalai su deimantais. Rodos, kad turtai tampa viena ranka pasiekiami, tačiau kėdės iš Ipolito yra atimtos. Tad jam nebelieka nieko kito, kaip tik leistis į kelionę, kurios tikslas susigrąžinti kėdes ir atrasti lobį.

Sovietmečiu satyra „12 kėdžių“ buvo stipriai cenzūruota ir didelė dalis tekstų buvo koreguojamos, tad tik paskutiniuose leidimuose galima išvysti originalią istorijos versiją. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti