Energetinė mityba:makrobiotika.K.Niši

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Algarvė
Informacija
  • Metai 2003
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 110
  • ISBN 9789986856900

Knygos „Energetinė mityba:makrobiotika.K.Niši “ aprašymas

Harmonija, švara, šviesa, džiaugsmas - tokie yra gyvybės ir sveikatos dėsniai. Kiekvienas žmogus bus sveikas, jei laikysis gamtos dėsnių, bus harmoningos jos struktūros dalimi, įsiklausykite į jūros ošimą, į medžių šlamėjimą ir jūs tarsi ištirpsite, tarsi susiliesite su gamta. Viską sudaro 5 elementai, arba stichijos: Ugnis, Vanduo, Metalas, Žemė ir Medis. Šie elementai yra jan ir in (dangaus ir žemės) energijų šaltinis. Žmoguje jan ir in energijos (dvasios ir kūno) harmonija būtina, kad galėtume jaustis gerai, nes žmogus, neneusižengęs gamtos dėsniams, gyvena santarvėje su Visata ir todėl neserga.
Žmogus negali būti harmoningas, jei neteisingai maitinsis. Energetinis maistas - jėgos ir sveikatos versmė. Makrobiotika reikalauja suderinti produktus ir juos tinkamai paruošti. Makrobiotikos pagrindas - javų grūdai ir daržovės, o iš jų gaminami patiekalai laikantis 13 taisyklių. Knygoje pateikiama įvairių maisto produktų sąrašas ir patiekalų receptai.

Niši sistema ne gydo ligas, o stiprina visą organizmą, nes autorius į žmogų žiūri kaip į visumą, o ne nagrinėja kiekvieno organo veiklą atskirai. Autorius padeda suformuoti įpročius: visada būti sveikam, visada dirbti ir visada mokytis.
Manome, kad skaitytojui ši knyga padės atitolinti senatvę, įveikti gyvenimo negandas ir visada jaustis gerai.
Gyvenkite sveikai ir būkite žvalūs!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti