ENIGMA DUPLEX

17,34€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
20,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094842573

Knygos „ENIGMA DUPLEX“ aprašymas

Senovinių knygų ekspertė sužavėjo skaitytojus istoriniu trileriu „ENIGMA ORBI“. Antrojoje knygoje „ENIGMA DUPLEX“ Sondra Rankelienė vėl veda į sudėtingą žmogžudysčių tyrimą, kartu primindama mitus, legendas ir iškilias istorines asmenybes.

Istoriniame detektyve „ENIGMA DUPLEX arba dviguba mįslė“ skaitytojai sutiks jau pamėgtus veikėjus: policininką Karolį Radvilą ir jo komandą. Šioje dalyje rašytoja skatina atskleisti Lietuvos sostinę apgaubusią paslaptį. Vilniuje siautėja žiaurus žudikas, žudantis vieną merginą po kitos. Komanda prieina išvadą, kad ši mįslė siekia gilią senovę – tyrimai atveda iki Lenkijos princesės Jadvygos Jogailaitės skrynutės. Lietuvos didžiosios kunigaikštystės lobiai ir dabartiniai nusikaltimai įtraukia skaitytojus į painų siužetą. Tenka aplankyti Valdovų rūmus, Vilniaus bastėją ir net Kretingos bažnyčią.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti