Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
ENIGMA DUPLEX

ENIGMA DUPLEX

Internetu:
14,63€
Sena kaina:
20,90€
Sutaupote:
6,27€
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094842573

Knygos „ENIGMA DUPLEX“ aprašymas

Paslaptingas nusikaltėlis šių dienų Vilniuje žudo merginas. Kas jis – žudikas maniakas? O gal jo motyvai kur kas sudėtingesni?

Kaip su nusikaltimais susijusi Valdovų rūmuose eksponuojama Jadvygos Jogailaitės skrynutė? Ir kodėl taip svarbu įsiklausyti į mažų vaikų kalbas? Ar bus išnarpliota dviguba mįslė – istorinė ir dabartinė?

Persipynusi tolima praeitis ir dabarties įvykiai, senovinės LDK relikvijos ir paslaptingi mūsų laikų nusikaltimai įtrauks į neleidžiantį atsikvėpti įvykių sūkurį, besisukantį aplink Vilniaus bastėją, Valdovų rūmus bei Kretingos bažnyčią, ir suteiks galimybę prisiminti pamirštas legendas, beprotiškai talentingas asmenybes ir didingus jų darbus...


ENIGMA DUPLEX, arba DVIGUBA MĮSLĖ palaipsniui atskleis visus atsakymus... bet kai jau manysite, kad įminėte mįslę - Jūsų lauks netikėtas siurprizas!


Fantastiškai suvinguriuotas detektyvas. Autorė gali pradėti dėstyti trilerių rašymo meną. Skaičiau ir kaifavau!

- Rytis Sabas, romano GAONO KODAS autorius apie knygą ENIGMA ORBI

Tai jau antrasis Sondros Rankelienės romanas, kuriame policijos pareigūnas Karolis Radvila su savo komanda ieško atsakymų į mįsles, išpainioja nusikaltimus, kurių ištakos slypi šimtmečius saugotose relikvijose ir tolimos praeities įvykiuose. Pirmasis - ENIGMA ORBI - buvo tiesiog nušluotas 2020 m. Vilniaus knygų mugės metu. Autorė - senovinių knygų ekspertė. Jau beveik 25 metus dirba Vilniaus universiteto bibliotekoje, Retų spaudinių skyriuje, t. y. – su senomis XV–XIX a. knygomis. Ji yra parengusi daugybę senųjų knygų parodų, taip pat nuolad veda ekskursijas Vilniaus universitete. Autorė dalyvauja konferencijose, rašo straipsnius apie senųjų knygų įdomybes, jų savininkus, 2016 metais kartu su kolege to paties pavadinimo parodos pagrindu parengė mokslo populiarinimo knygą „Biliotheca curiosa“.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai