Gabalėlis dangaus (PM2)

Autorius Sherryl Woods
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786090308134

Knygos „Gabalėlis dangaus (PM2)“ aprašymas

Išspyrusi iš namų neištikimą vyrą Dana Sju atsiduoda savo verslui. Jos jaukus restoranas Serenityje klesti. „Sulivano“ virtuvė žymi gardžiais patiekalais. Tačiau asmeninis gyvenimas prisvilęs. Danos Sju nebedžiugina net pokalbiai su draugėmis – Puikiosiomis Magnolijomis. Vis dažniau ji guodžia save kaloringais saldumynais. O paauglė dukra Enė kaip tik atsisako valgyti ir vis labiau nyksta.

Skaudus įvykis priverčia permąstyti gyvenimą. Išsekusi Enė atsiduria ligoninėje. Danai Sju tenka vėl susitikti su buvusiuoju.  

Sherryl Woods tęsia „Puikiųjų Magnolijų“ seriją. Antrojoje knygoje „Gabalėlis dangaus" autorė toliau gvildena moterų gyvenimo problemas, šeimos ir draugystės temas. Rašytoja gimė 1944 m. liepos 23 d. Arlingtone, Virdžinijos valstijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuo 1982 m. ji parašė daugiau nei 110 romanų. Savo knygas ji taip pat pasirašinėjo kaip Alexandra Kirk ir Suzanne Sherrill.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti