Gamtos metų ratas

Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 184
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094414152

Knygos „Gamtos metų ratas “ aprašymas

Šioje knygoje autorius kviečia atskleisti Lietuvos gamtos paslaptis, keliaujant metų laikų ratu. „Gamtos metų ratas“ – tai gausiai iliustruotas gamtos pažinimo vadovas. Jame pasakojama apie kiekvieno mėnesio ypatybes bei dalinamasi netikėtais atradimais.

Autorius Selemonas Paltanavičius užduoda klausimus ir pateikia į juos atsakymus, siunčia trumpas žinutes, skatina atlikti smagius metų laikų darbelius ir net užrašo pokalbius su sutiktais gyvūnais! Visų 12 mėnesių nuotraukos mažuosius skaitytojus perkelia į trumpus paties autoriaus filmuotus vaizdo įrašus, kurie atgyja išmaniuosiuose įrenginiuose.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas, pačių gražiausių pasakų ir knygų apie gamtą autorius. Jis parašė „Gandriuko metai“, „Sniego žmogelių žiema“, „Tie namai namučiai“, „Šuniuko metai kaime“ ir kt. Už puikią kūrybą vaikams rašytojas apdovanotas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Vaikų literatūros premija.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti