Grafinio dizaino mokykla: grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba

Grafinio dizaino mokykla: grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba

Internetu:
27,48€
Knygyne:
28,93€

Apie

„Grafinio dizaino mokykla“ yra tradicinės ir elektroninės leidybos, tipografikos, animacijos ir judesio grafikos mokymo knyga.    * Praktiniai patarimai visomis grafinio dizaino temomis: nuo grafinio dizaino sampratos ir pradinių koncepcijų r...

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Žara
  • ISBN 978998634236

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Grafinio dizaino mokykla: grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba “ aprašymas

Grafinio dizaino mokykla: grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba

„Grafinio dizaino mokykla“ yra tradicinės ir elektroninės leidybos, tipografikos, animacijos ir judesio grafikos mokymo knyga.

    * Praktiniai patarimai visomis grafinio dizaino temomis: nuo grafinio dizaino sampratos ir pradinių koncepcijų rengimo iki originalių sprendimų paieškos ir sėkmingų dizaino projektų sukūrimo.
    * Knygoje paimti pavyzdžiai iš įvairių leidinių: žurnalų, knygų, laikraščių, įvairių informacijos sklaidos priemonių, interneto svetainių, įmonių ir organizacijų dokumentų, informacinės medžiagos bei reklamos.
    * Pateikiama kartu su užduotimis ir mokomąja medžiaga, skirta ir studijuojantiems, ir jau dirbantiems grafikos dizaineriams.

Tai ketvirto atnaujinto leidimo vertimas (ankstesnių leidimų lietuvių kalba nebuvo). Jame ypač daug dėmesio skiriama patarimams, kaip pritaikyti dizainą ne tik spaudos projektams, bet ir skaitmeninei vaizdinei medžiagai, judesio grafikai, interneto svetainėms ir mažoms taikomosioms programoms.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai