Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Gražiosios

Gražiosios

Internetu:
11,20€
Knygyne:
13,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: HOMO LIBER
Autorius Inga Gaile
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9786094462597

Knygos „Gražiosios“ aprašymas

Inga Gaile (g. 1976) – latvių prozininkė (3 romanai), poetė (6 poezijos rinkiniai), dramaturgė (3 pjesės). Latvijoje ji pripažįstama viena iš moterų „stand-up“ komedijos pradininkių. 2018 m. jos knygą „30 klausimų, kurių žmonės neužduoda vieni kitiems“, žurnalas „World Literature Today“ įrašė į 80 iškiliausių vertstinių knygų sąrašą. Jos romanas „Gražiosios“ 2019 m. pelnė Latvijos literatūros metų premiją (Laligaba) kaip geriausias metų kūrinys. Veiksmas prasideda XX a. penktajame dešimtmetyje (įvykiai Ravensbriuko koncentracijos stovykloje, žmogaus egzistencija totalitarizmo sąlygomis), moterų Golgotos keliai tęsiasi iki mūsų amžiaus pradžios. Poetiškas, fragmentuotas, metaforiškas tekstas persipina su buitiškais ir atvirais personažų vidiniais monologais. Tai romanas, atskleidžiantis karo laikų paliktą trauminę moterų patirtį. Romane pavaizduoti įvykiai – patvirtinti dokumentiniais faktais, tačiau visi veikėjai yra sąlygiški, išgalvoti. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti