Išgydyk mane,Viešpatie

Išgydyk mane,Viešpatie

Internetu:
5,14€
Knygyne:
6,05€

Apie

Jėzus pradėjo didį evangelizacijos darbą gydydamas savo laikmečio ligas. Šiais medicinos pažangos laikais dauguma kūno negalių yra pagydomos. Tačiau esant šiuolaikinio gyvenimo įtampa...

Informacija

  • Metai 2010
  • Puslapiai 246
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 978995529134

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Išgydyk mane,Viešpatie “ aprašymas

Išgydyk mane,Viešpatie

Jėzus pradėjo didį evangelizacijos darbą gydydamas savo laikmečio ligas. Šiais medicinos pažangos laikais dauguma kūno negalių yra pagydomos. Tačiau esant šiuolaikinio gyvenimo įtampai, vidinės negalios palieka vis skaudesnius padarinius. Žmogus vis labiau tampa dvasiškai ir fiziškai pažeidžiamas.

Ši knyga padės atskleisti kai kurių susirgimų priežastis, patars kaip jų išvengti ir kaip, padedant Mesijui, juos gydyti, nes visi gimstame turėdami daugybę teigiamos ir neigiamos informacijos, kuri yra įrašyta mūsų viduje. Ji ir nulemia visą mūsų egzistenciją žemėje.Ir šiais laikais Jėzus gydo, tik reikia tvirtai tikėti Jo gydomąja galia, nes Dievas yra Meilė.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai