Išlįsk iš savo dėžės!

Išlįsk iš savo dėžės!

Internetu:
11,99€
Knygyne:
14,10€

Apie

„Išlįsk iš savo dėžės!" – tai lyg gydytojo diagnozė: kiekvienam pravartu retkarčiais pažvelgti teisybei į akis... Ko gero, esate susidūrę su nepataisomais bambekliais – žmonėmis,...
Leidykla: Balto
Autorius Tobias Beck

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 144
  • Leidykla Balto
  • ISBN 978609823337

Knygos „Išlįsk iš savo dėžės!“ aprašymas

Išlįsk iš savo dėžės!

„Išlįsk iš savo dėžės!" – tai lyg gydytojo diagnozė: kiekvienam pravartu retkarčiais pažvelgti teisybei į akis...

Ko gero, esate susidūrę su nepataisomais bambekliais – žmonėmis, kurie visą dieną skundžiasi, kuriems niekas neįtinka, kurie nuolat renkasi aukos vaidmenį. Oras vėl prastas, šiandien pirmadienis, kaimynas užėmė vietą stovėjimo aikštelėje, ir dar ta skylė riestainyje – kur tai matyta! Prasta nuotaika yra užkrečiama ir neigiamai veikia aplinkinius.

Lektorius ir motyvatorius Tobias Beckas šioje šmaikščioje knygoje pataria, kaip sėkmingai gyventi savo gyvenimą ir nepasiduoti kitų kontrolei. Taikliais pavyzdžiais jis rodo, kaip atsikratyti nepataisomų bambeklių, kad patys nevirstume viskuo nepatenkintais niurzgomis.

Gyventi laisvai – reiškia priimti pasaulį tokį, koks jis yra, ir baigti skųstis. Prisiimti atsakomybę už save bei kitus ir bendrauti su žmonėmis, kurie aktyviai veikia, o ne dejuoti, kaip viskas blogai.

Užuot mąstę apie problemas ir rizikos veiksnius, išmokite regėti progas ir galimybes. Pasukite keliu, kuriuo veda svajonės ir vizijos. Raskite žmonių, kurie padės jums augti ir tobulėti – kad gyventumėte sėkmingai ir laisvai.

„Išlįsk iš savo dėžės!" – tai linksmais paveikslėliais iliustruotas grožinis kūrinys, vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis viename.

Ši knyga – puikus asmenybės tobulinimo pradžiamokslis. Asmeninį augimą lemia ne atsitiktinumas, laimė ar likimas, o sąmoningos pastangos. Sėkmę galima suplanuoti!

„Išlįsk iš savo dėžės!" moko, kaip į savo rankas perimti gyvenimo vadžias ir pakilti į aukštesnį lygį. Skatinu žmones pažvelgti į veidrodį ir gyventi vadovaujantis taisykle: pažerk kasdienybėje konfeti, ir gyvenimas nušvis naujomis spalvomis! Jeigu nepadarysi to pats, nepadarys niekas. Tekstas yra lengvai skaitomas, o linksmos ir podraug pamokančios istorijos skatina paimti knygą į rankas vis iš naujo." – Tobias Beckas

Daugiausia išankstinių užsakymų Amazon platformoje sulaukusi knyga.

Tobias Beckas iš mokymosi sutrikimų turinčio skrydžių palydovo tapo vienu geriausių Europos lektorių. Jis pritraukia milijonus interneto vartotojų, jo kuriama Bewohnerfrei® („Liberated") tinklalaidė, vos išleista, pakilo į pirmąją iTunes populiariausių įrašų reitingo vietą. Tobio Becko seminaruose jau apsilankė šimtai tūkstančių dalyvių, jis tapo ne vienos garsios įmonės generalinio direktoriaus asmeniniu patarėju.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai