Jūsų kaimynas milijonierius

15,22€
17,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Investuok
Informacija
  • Metai 2013
  • Puslapiai 280
  • Leidykla Leidybos sutdija
  • ISBN 9786098013283

Knygos „Jūsų kaimynas milijonierius “ aprašymas

Ar esate turtingas? Kokia šiuo metu turėtų būti Jūsų turto vertė?  
Padauginkite savo amžių iš metinių savo šeimos pajamų prieš mokesčius ir padalinkite iš 10. Tokia (neskaičiuojant palikimo), turėtų būti „normali" Jūsų vertė. Jei Jūsų turtas bent dvigubai didesnis už šią sumą, tuomet savo kategorijoje Jūs – turtingas ir turite šansų tapti milijonieriumi, jei mažesnė – turto kaupti dar neišmokote.
Knygą „Jūsų kaimynas milijonierius" gerai apibūdina citata iš žurnalo Forbes: „ši knyga ypatinga tuo, kad akivaizdžiai įrodo, kaip beveik kiekvienas kryptingai dirbdamas gali sukaupti didelį turtą". Knygos autoriai didžiausių JAV finansinių institucijų užsakymu per 20 metų apklausė daugiau kaip 11 000 turtingų žmonių, išnagrinėjo daugelio metų mokesčių tarnybos duomenis apie turtingus žmones. Vienas iš autorių asmeniškai bendravo su daugiau nei 500 milijonierių. Tai, ką suprato iš šių tyrimų ir apklausų, kaip realiame gyvenime elgiasi turtingi žmonės, kaip jie tvarkosi su asmeniniais pinigais, sudėta knygoje „Jūsų kaimynas milijonierius".
Kodėl daug dirbantys, išsilavinę, vidutinį, o gal ir didelį atlyginimą gaunantys žmonės nesukaupia turto?
Pirmiausia todėl, kad daugelis mūsų klaidingai įsivaizduojame, kaip iš tiesų gyvena turtingi žmonės.  Šioje knygoje rasite autorių suformuluotas mokslinių tyrimų išvadomis paremtas rekomendacijas, kaip tapti turtingam.
Knygos autoriai: Dr. Thomas J. Stanley – mokslininkas, rašytojas ir dėstytojas.  Autorius nuo 1973 m. tyrinėja turtingus žmones, jų įpročius, gyvenimo būdą,  pajamas ir išlaidas, investicijas, mokesčius, požiūrį į vaikų auklėjimą ir palikimą.  Dr. Willam D. Danko – Niujorko universiteto Olbanyje profesorius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti