Kaip išgydyti skaudančias nugaras ir sąnarius

Kaip išgydyti skaudančias nugaras ir sąnarius

Internetu:
8,03€
Knygyne:
9,45€

Apie

Katastrofiškai auga kaulų, nugarų ir sąnarių ligomis sergančiųjų skaičius. Jau yra nueita taip toli, kad tiesiog neįmanoma rasti žmonių be kaulų deformacijų, stuburo slankstelių pažeidimų, bei sąnarių sutrikimų! Masiškai žmonės i&sca...

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 150
  • Leidykla Ilzė Jansonė
  • ISBN 978998485194

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kaip išgydyti skaudančias nugaras ir sąnarius“ aprašymas

Kaip išgydyti skaudančias nugaras ir sąnarius

Katastrofiškai auga kaulų, nugarų ir sąnarių ligomis sergančiųjų skaičius. Jau yra nueita taip toli, kad tiesiog neįmanoma rasti žmonių be kaulų deformacijų, stuburo slankstelių pažeidimų, bei sąnarių sutrikimų! Masiškai žmonės ištisais metais laukia eilėse dirbtinių klubo sąnarių ir kelio girnelių! Masiškai atliekamos operacijos, kad bent kiek kompensuotų deformuotų pėdų ir kitus kaulus, suirusius tarpslankstelinius diskus ir net pažeistus slankstelius. Nuo osteomielito jau kenčia daugybė vaikų! Tai nepaprastos kančios. O poliartritas, reumatas jau tapo kasdienybe, beveik norma, ypač po 60 metų. Gydytojas taip ir paaiškina - senatvė! Viskas susidėvėję! Skauda? - Taip turi būti. Senatvėje visur skauda. Nugarą skauda? Ir man skauda! Nieko nepadarysi. Bet jūs juk dar paeinate! Štai, kai jau nebegalėsite paeiti, tada aš jums paskirsiu operaciją - pašalinsime tuos suirusius diskus! Arba dėsime metalinius kelio sąnarius, arba dirbtinius klubo sąnarius.

Bet, jei žmogus to nenori, o tik nori žinoti, kodėl tie kaulai pažeisti - deformuojasi, sutrupa į miltus ar supūliuoja, kyla uždegimai, ir ką daryti, kad juos išsaugotume, ir ką daryti, kad taip nenutikų, apie tai - nė žodžio. Gydytojas tvirtina, kad tai su mityba neturi nieko bendra. Na, bet kalkės, fosforas? Kaip su jais - juk sakėte, kad reikia juos vartoti. Na taip - gerkite pieną, valgykite varškę! Bet deformuotasis kaimo gyventojas nieko kito ir nevalgo, kaip tik savo karvės pieną, varškę. O kaimuose - atrodo, tiesiog invalidų pensionatai - šlubi, skaudančiomis rankomis, nugaromis, vos judantys.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai