Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą

Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 112
  • Leidykla Ilzė Jansonė
  • ISBN 9789934583193

Knygos „Kaip įveikti vėžį pagal Ilzės Jansonės sistemą“ aprašymas

Metas praskleisti paslaptingą šydą nuo sąvokos „vėžys“! Buvo pasakojama, kad niekas pasaulyje nežino, dėl ko jis atsiranda ir ką daryti, kad vėžiu nesusirgti. Kaip Gamtos produktais gydyti jau esamą vėžį?

Žmonės nežino priešvėžinių augalų, bet nežino ir vėžio sukėlėjų, nei kaip formuojasi vėžio ląstelės, nors pasaulyje tą jau žino seniai.

Dar knygoje pasakojama apie tai, kad vėžys, būdamas džentelmenas, praneša apie savo atėjimą gėrybinių darinių pavidalu. Jeigu organizmas pats susidoroja su gėrybiniais augliais, tai piktybiniai augliai nesusiformuoja. Bet jei juos pašalina chirurginiu būdu, tai atsiras nauji ir dar piktybesni.

Pasaulyje cheminių vaistų nuo vėžio dar niekas neišrado ir jų nebus. Juos seniai sukūrė Dievas – reikia tik vartoti! Reikia žinoti, kokius ir kaip naudoti, atsistatytų pažeistas organas. Bet pirmiausia reikia pašalinti vėžiui palankų foną ir atsisakyti sukėlėjų – CUKRAUS, BALTŲ MILTŲ, DRUSKOS IR ACTO! Pagal Ilzės Jansonės sistemą visa tai tvarkoma vienu metu.

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti