Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO

KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Matt Haig
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094662058

Knygos „KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO “ aprašymas

Dėmesio! Tavo rankose – istorija apie tai, kaip pasaulyje atsirado Tėtušis Kalėda. Tas pats, kurį tu vadini Kalėdų Seneliu. Kadaise jis tebuvo mažas, labai neturtingas berniukas, vardu Nikolas, kuris gyveno su tėčiu skurdžioje trobelėje Suomijos šiaurėje. Visas jo turtas buvo rogės ir iš ropės išskaptuota lėlė, o vienintelis draugas – peliukas Mika. Tačiau vieną dieną Nikolo tėtis iškeliavo į labai tolimą kelionę. Nikolas jo laukė laukė, o nesulaukęs galiausiai pats iškeliavo. Į šiaurę. Ieškoti tėčio. Ir tuomet Nikolo gyvenime ėmė dėtis neįtikėtini dalykai. Geri. Ir blogi. Stebuklingi dalykai. Šioje knygoje sutiksi elfų, elnių ir piktų burtininkų. Be to, bus dovanų, juoko ir net mėlynių pyrago! Ir viskas čia apie tai, kaip IŠ TIKRŲJŲ atsirado Kalėdos. Netiki? Paskaityk. Nesigailėsi.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti