KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO

KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO

Internetu:
9,22€
Knygyne:
10,85€

Apie

Dėmesio! Tavo rankose – istorija apie tai, kaip pasaulyje atsirado Tėtušis Kalėda. Tas pats, kurį tu vadini Kalėdų Seneliu. Kadaise jis tebuvo mažas, labai neturtingas berniukas, vardu Nikolas, kuris gyveno su tėčiu skurdžioje trobelėje Suomijos šiau...
Leidykla: Tyto alba
Autorius Matt Haig

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 978609466205

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO “ aprašymas

KAIP KALĖDŲ BERNIUKAS TĖČIO IEŠKOJO

Dėmesio! Tavo rankose – istorija apie tai, kaip pasaulyje atsirado Tėtušis Kalėda. Tas pats, kurį tu vadini Kalėdų Seneliu. Kadaise jis tebuvo mažas, labai neturtingas berniukas, vardu Nikolas, kuris gyveno su tėčiu skurdžioje trobelėje Suomijos šiaurėje. Visas jo turtas buvo rogės ir iš ropės išskaptuota lėlė, o vienintelis draugas – peliukas Mika. Tačiau vieną dieną Nikolo tėtis iškeliavo į labai tolimą kelionę. Nikolas jo laukė laukė, o nesulaukęs galiausiai pats iškeliavo. Į šiaurę. Ieškoti tėčio. Ir tuomet Nikolo gyvenime ėmė dėtis neįtikėtini dalykai. Geri. Ir blogi. Stebuklingi dalykai. Šioje knygoje sutiksi elfų, elnių ir piktų burtininkų. Be to, bus dovanų, juoko ir net mėlynių pyrago! Ir viskas čia apie tai, kaip IŠ TIKRŲJŲ atsirado Kalėdos. Netiki? Paskaityk. Nesigailėsi.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai